Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
18/F én 17/N vagyok, 4 éve vagyunk együtt, az elmúlt években kapott: plüsst, párnát, nyakláncot, karórát, parfümöt, könyvet, fém cigisdobozt meg csomo mindent, már nem tudom mit adhatnék. Öteletek?

2017. dec. 16. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha negy ev alatt nem ismerted meg, akkor szakits vele szentesten. Ennel tobbet is sem fognak segiteni, hisz nem ismerik....
2017. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Amikor már vadidegeneknek kell megmondani ezt, akkor már megette a fene a karácsonyt - is.
2017. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó, akkor átfogalmazva a kérdés:

Ki kit ad a barátjának karácsonyra? Azért kérdem, hogy ötleteket kapjak, én mit adhatnék!

2017. dec. 16. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már nem kell több kacat, adj valami közös élményt: pl belépőjegy kettőtöknek valahová, egy vacsi, vagy egy utazás, mozi ilyesmi. Csak tudod, mi érdekli.
2017. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem lévőnek, ha lehetőséged van rá, akkor inkább ajándékozz élményt, hiszen az örök, és felejthetetlen. :)


Ha mégis inkább a tárgyi ajándékozást választod, akkor: közös pulcsi, közös karkötő, (karácsony mintás) boxer, elektromos borotva, ha cigizik (mégpedig írtad) Zippo gyújtó, vagy egy olyan telefontok/pulcsi/bögre amin a ti képetek van, esetleg egy fényképalbumot ha sok közös képetek van, mellé idézeteket írni, vagy max. esetleg vegyél neki egy ajándékcsomagot a Rossmannba. De nézd meg ezt a videót, innen is tudsz ötleteket gyűjteni: https://www.youtube.com/watch?v=djyhh0bG8cA

Remélem tudtam segíteni!

2017. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sok jó ötletet kaptam, ment a zöld.
2017. dec. 17. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak elárulom, hogy ezek a közös pulcsi, bögre cuccok marhára cikik, és a pasik 99%-a jóképet vág hozzá, mert nem akar megbántani, de amúgy rühelli.


Újabb kacatot biztosan nem adnék, bögre, karácsonyi mintás (wtf?) pulcsi, stb.


Mozijegy, közös vacsi, stb.

2017. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!