Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen megható, maradandó...

Milyen megható, maradandó ajándékot adjak a páromnak (férfi)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem egyszerű mégis a válasz rá nehéz. Nem tudom milyen ajándék lenne ami a megérinti. Leveleket szoktam neki írni, elteszi, megőrzi, szereti. Viszont most bajban vagyok mert nem ilyesmi kellene. Persze alap dolgokat veszek neki, amiket használ, fehérnemű, ilyesmik. Valaki tud valami ötletet? Nincs jó idő, nem tudom este sem kivinni valahova kettesben, se semmi. Valaki ötlet?



2018. jan. 8. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
365 üzenetet tegyél egy szép befőttes üvegbe. Minden napra egy kedves idézetet írjál rá.
2018. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
30%
Esetleg közös tetkó? Az maradandó
2018. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Csavarkulcs-készletet. Én meghatódnék.
2018. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 TamasB14 válasza:
55%

Borotva

(természetesen elektromos)

2018. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

a) HILTI TE 3-M Erős, három üzemmódú vezetékes SDS fúrókalapács ütvefúráshoz

[link]


b) HILTI PD-E lézeres távolságmérő

[link]


van még ötletem

2018. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
egy jo blowjob. ugy meghatodik, majd csak figyeld meg :D hajra!
2018. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Én nő vagyok, de annyira jókat röhögök azon, hogy más nők miket tartanak jó ajándéknak.

Gondolatbefőtt, meg szerelmes levelek..édes f..szom :D

persze, ha szeret a pasi, nem fogja azt mondani, hogy nem örül, de biztos lehetsz benne, hogy ezek semmit nem jelentenek neki

egy jó szex, vagy az ütvefúró tényleg nagyobb örömet okoz

2018. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

koszonom az utolsonak, hogy leirta, amit gondolok. en irtam a blowjobot, en is no vagyok,es elborzaszt, mikor mas hasonlo kerdesek alatt is zaporoznak a kozos fenykepes emlektargyak ill a kozos fenykepgyujtemeny szerelmes leveles albumban.

kerdezo!

1-1x jol esik meg a legszorosebb szivu ferfinak is, ha irsz neki egy kedves uzenetet reggel a hutore, vagy a tukorre, de hogy szerelmes levelekkel araszd el ?.... uh, eros.

ha a kedvere akarsz tenni, egy szabad esten menj at hozza 2 db mozijeggyel, nezzettek meg valami " Fius" filmet, vagy csald el setalni egy jo hamburgerezessel egybekotve, vagy valami hasonlo. a gondolatbefottet ( zsenialis megnevezes az elozotol :D ) meg tarsait pedig tenyleg felejtsd el :D

2018. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Különféle férfiak vannak ám, de alapvetően egyetértek az utóbbi véleménnyel... Én nő vagyok, de engem is a lézeres távolságmérő hatna meg inkább (ütvefúróm már van. egy körfűrésznek is örülnék). Attól még örültem a páromtól egy pici cetlinek egyetlen szóval s egy egyszerű vadgesztenyével, de az nem "igazi" ajándék, hanem "csak" egy aprócska, de emlékezetes valami a hétköznapokban. Ahogy én egyszer sótésztás kis vackot adtam neki, amit megbecsült és még a deguja szájából is kiszedett, pedig szerintem teljesen jogos lett volna 2 nap után kidobni. De ezek csak kis izék, amik nálunk működtek, másoknál nem, de ajándéknak azért valami normálisabb "kell".
2018. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Vegyél neki plüssmacit kis szívecskével a kezében, fényképes párnát amire tegyél egy romantikus idézetet is, Béluci feliratú rózsaszínű bögrét, csicsás füzetecskét amibe szerelmes verseket írsz, stb.


ez IRÓNIA volt

2018. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!