Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen megható, maradandó...

Milyen megható, maradandó ajándékot adjak a páromnak (férfi)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem egyszerű mégis a válasz rá nehéz. Nem tudom milyen ajándék lenne ami a megérinti. Leveleket szoktam neki írni, elteszi, megőrzi, szereti. Viszont most bajban vagyok mert nem ilyesmi kellene. Persze alap dolgokat veszek neki, amiket használ, fehérnemű, ilyesmik. Valaki tud valami ötletet? Nincs jó idő, nem tudom este sem kivinni valahova kettesben, se semmi. Valaki ötlet?



2018. jan. 8. 17:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
joo, azert nem kell a kerdezo lelkebe gyalogolni!
2018. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Mozi, egy kellemes vacsora, szex. Szerintem ez is lehet maradandó ajándék.
2018. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Valami minőségi 1:18-as autómodell, pl. Jaguar XJ220, vagy valami Lamborghini.
2018. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kreatív banda gyűlt ide most össze 😂

Persze, oké, a Jaguar jó ötlet! Meg a többi is, csak azért egy határ összeg legyen. Végülis a kis cetli alap dolog. Azért köszi!

2018. jan. 9. 08:50
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Nő vagyok és a nyolcassal értek egyet!

Ezek elég bugyuta elképzelések, hogy szerelmes papírfecnik egy egész évre meg levélkék...ez nem vall sok értelemre. A férfiak nem ennyire nyálasak szerencsére. Ha férfi lennék én visítva menekülnék az ilyen szivecskés-plüssös nőciktől.

Leveleket minek írsz neki? Hány éves vagy amúgy? Persze, hogy elteszi, csak merné kidobni.... Értelmes dologban gondolkozz, aminek haszna van.

2018. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

Kreatív és dekoratív modelljáték, pl. UGEARS? [link] De ugyanezen az oldalon a "Kütyük és Bigyók" kategória is tele van zseniális cuccokkal.

Egy izgalmas társasjáték, amit ketten is játszhattok - pl. Hanabi: [link]

2018. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
10%

[link] :D:D

Sörrel nem lőhetsz nagyon mellé.:D

2018. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Tamás2692 válasza:
23%
szerintem egy házi készítésű kupon füzet amin olyan kuponok vannak hogy svédasztalos reggeli (vagy ebéd vagy valami igazán finom mivel a férfiak szívét a hasán keresztül lehet felnyitni) vagy egy romantikus este vagy ilyesmik találd ki vagy legyél kreatív.
2018. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!