Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Utazunk Angliaba es vettunk...

Utazunk Angliaba es vettunk nekik ajandekokat. Jok lesznek?

Figyelt kérdés

A parom baratjanak a csaladjahoz megyunk. 14 eve koltoztek ki es vendegul latnak minket 4 napra amig megnezzuk a varost meg hat veluk is leszunk sok idot.

Kerdeztuk a parom haverjat hogy mit vigyunk a szuleinek ajandekba es annyit mondott hogy paprikat meg fokhagymaport. De mi ugy gondoltuk csinalunk csomagot magyar termekekbol amikhez ritkan juthatnak hozza..


[link]


Ezek lennenek..

Jok?

21/L


2018. ápr. 14. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó ajándék, bár akárhol éljen az ember Angliában már hozzájuthat a magyar termékekhez. Jó magam is kint élek több mint 10 éve. Egy angliai kisvárosban, de még itt is van lehetőség vásárolni magyar terméket. Ha máshogy nem akkor szállítással a több helyen is megnyitott magyar boltokban. Amúgy fokhagymaport is lehet kapni kezdve a tescotól a sainsbury-ig. De az ajándékcsomagnak biztos fognak örülni.
2018. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
Ilyen szar nekik úgy se kell.
2018. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát a fokhagyma granulátumot meg a kakaoport hanyagolnam. A többi meg ízlés kérdése. A paprikának én nagyon örülnék: én is külföldön élek és itt nehezen vagy nagyon drágán jutok hozzá igazan jo minőségűhöz. Az édességek egyiket sem szeretem, az unikumot sem és a pick szalámit se, de ahogy már írtam, ez ízlés kérdése. Mellesleg én pl minden ajandeknak örülök, annak is, amit amúgy nem szeretek, mert azt mutatja, hogy az illető gondolt rám
2018. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerencsi kakaót és bolti paprikát nem vinnék, mert gagyi minőség. Házi pirospaprika, házi füstöltkolbász, esetleg tokaji aszú, aminek értelme is van.
2018. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A bolti paprikat kulon kertek...1.

2. A tokai aszut szerintetek hogy viszem fel a repulogepre.

Gondolkozzatok mar.

Esku gyulolom ezt az oldalt. Bunko gyokerek vannak itt es direkt lehuzzak az embert...

2018. ápr. 15. 09:33
 6/13 A kérdező kommentje:

Es a fokhagymaport is kertek direkt.

Ennyire tudjatok jol mi a jo dolog Angliaban:)

2018. ápr. 15. 09:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyeduil a kettes hozzászóló volt bunkó. Én, mint külföldön elő magyar, magamból és a helyi magyar ismerőseimből indultam ki. Itt mindenütt lehet fokhagyma granulátumot venni, a kakaópor pedig sokkal jobb minosegu, mint a szerencsi. Ezek az édességek se vágyottak nálunk, a minőségük sokat romlott az évek alatt.

Sajnálatos, hogy mint a legtöbb kérdező az oldalon, számodra csak a helyeslő valasz a megfelelő válasz. Ha a tiedtől eltérő véleményt nem vagy képes elfogadni, tan nem kellene kérdezni. Viszed ami neked tetszik és kész.

Tokajit meg lehet venni a biztonsági ellenőrzés után, de neked nyilván ez nem opció, hiszen nincs rá se igényed, se kereted a hozza állásodból ítélve.

2018. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 TappancsMancs ***** válasza:

Ha már ez mind megvan akkor maradjon. Hozzá még jól jöhet piros arany csemege és csípős, erős pista, gulyáskrém. Meg Túró Rudi ember! :) Aztán kakaós csiga (nyilván csak frissen), vaníliás karika, vegeta (eredetileg asszem nem magyar hanem cseh), Maggi Ízvarázs Piros Magyaros ételízesítő, Univer Magyar Ízek szórható űszerkeverék, magyar a finom metélt tészta,


[link]

[link]

2018. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Erőspistát, balatonszeletet, illetve egy kis fokhagymafűzért is hozzácsapnék. Nehogy már csak granulátum. :)
2018. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Turorudi kiesik.

Turo megposhad az uton...

2018. ápr. 15. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!