Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hol tudnék ehhez hasonló...

Hol tudnék ehhez hasonló dobozt várásolni kicsit alacsonyabb áron?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyenre gondolok, de 5000 alatt.

Tudom vannak sima fa dobozok és én kellene dísztítsme, de iszonyatos a kézügyességem.

A lényeg, hogy méretben is kb. ekkora legyen, kell egy 20-22 szélesség, mert egy kis könyvet kellene beletegyek.


2018. jún. 5. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen méretben akkor is legalább 3-4000 körül van, ha az általad említett sima fadobozt választod sajna. Persze attól is függ, milyen magasat szeretnél.


Bár nem lesz vintage, de ha csak simán lefested a natúr dobozt? :) Ahhoz nem kell nagy kézügyesség, de valamilyen fényes vagy csillámló akrilfestékkel az is lehet különleges.

2018. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hobbiboltokban kaphatóak ilyen kezeletlen fa dobozok 2-3 ezer forintos áron. + egy ezres a hozzá tartozó festék, kb 300 forint egy ecset.

A festéshez nem kell különösebb kézügyesség, és akinek adod, szerintem még örülne is, hogy a te munkád is benne van.

2018. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!