Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valami ötlet, hogy mit kérjek...

Valami ötlet, hogy mit kérjek születésnapomra? 19/F

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 13:41
1 2
 11/13 Moon_Walker válasza:

Ne kérj semmit. Ez nem kívánság műsor!

Illetve kérj "jókívánság"-ot.

2018. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Egy ferrárit amiben beépített mosókonyha és wifihálózat van és jár hozzá egy ajándék géppisztoly fegyverhasználati engedéllyel
2018. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hűhaaa

Ez ciki haver...

Ezek szerint nincs hobbid se érdeklődési köröd.(?)


Szerintem SOS önismeret kell neked o.o nem ajándék.

Mi lesz veled nagy betűs életben?


(általában céltalan semmilyen emberek kérdeznek ilyet vagy elkényeztetettek - ne vedd rossz néven!)


Az első: Legyél a szüleidre tekintettel, nem tudom milyen hátterük van (lehet te se - legtöbb szülő nem enged betekintést ebbe)


2 - van-e bármi hobbi ami érdekel (tetleges hobbi, nem az agyatlan filmnézés meg ilyenek)

Sport? Kockulás? Alkotás?


Én sose kértem nagy dolgot, sőt hangsúlyoztam, ha hasznosat s nem porfogó ajándékot akarnak nekem, akkor elmondom melyik eszköz vagy alapanyagból van hiány. Ami max1-2ez ft.


Így pedig mindenki jól járt.


Mai napig alkotok (művészként) szobrászat, modellezés (3d -gép), grafika, kisebb bútorok...stb


Sok minden érdekel és folyamat bővítem tudásom s eszköztáram.


Méregdrága gépeket/eszközöket megoldom magam, s az ünnepekkor ha csak azt nézed, hogy 1-1 szeretted fejenként csak 1500ft os eszközzel "támogat" az is nagy segítség (min 30 ember az akik mindig felköszöntenek.)


Nélkülük nem teljesedett volna ki pár termékem kivitelezése 20. életévem körül.


Az én esetemben nem csak ajándékok voltak, hanem céljaim/üzletem alapkövei. :)


Ismerd ki magad s pl egy kellemes esti séta/bicikli mellett gondolkozz egyet egyet. :)


Sok sikert


25N

2018. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!