Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy névnapra ajándékként...

Berci 27 kérdése:

Egy névnapra ajándékként lehet kérni 10 ezer forint értékben?

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha többen készülnek felköszönteni, akkor érdemes lenne úgy felvezetned, hogy igazából egy nagyobb kívánságod lenne, de azt csak akkor, ha össze tudnának fogni. Mi régesrég összefogással veszünk ajándékot bármilyen alkalomra, mert így meg tudunk venni jobb minőségű vagy értékesebb dolgokat is, ráadásul ezzel lecsökkentjük az értelmetlen ajándékok halmazát is. Számomra 500-2000 Ft lenne az értékhatár egy névnapra, de ha valaki megkérdezné, hogy mit szeretnék, akkor 1000 Ft értéknél biztos nem mondanék többet, ha vásárolt cuccról van szó. Mert egyébként olyanokat is mondhatnék, hogy azt kérem ajándékként, hogy jöjjön el sörözni vagy moziba, meg ilyenek.
2018. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Ismerősöm névnapra a legújabb iphone kapta :@
2018. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Nem!!! Bunkesz!!!
2018. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én névnapra sosem kérek semmit, és így szoktam a szüleimtől kapni általában csokit. Szóval ilyen 1-2 ezer körül van nálunk az ajándékozás, de ennyi. Semmi extra. Nem lenne képem 10 ezer forint értékben kérni, de még csak 5 ezerért sem. Meg meg se kapnám. Legutóbb pl. egy cserepes növényt szerettem volna venni, és abba adták bele a névnapi pénzem.
2018. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Vajda Timike szerint minden nőnek kijár az, hogy a párja gyémánt gyűrűket vegyen neki ajándékba.

A kedves hölgynek egy ilyen tízezer forintos ajándék tök ciki, szánalmas, sértő.

Mielőtt elvette a Mikulás bácsi, akkor szerintem egy tízes egy álomszép összeg volt.

2018. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván az illető anyagi lehetőségeitől is függ.
2018. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, nalunk ez nem igy szokott működni születés- és névnapokon. A meglepetés is szamít, amihez persze ismerni kell a megajándékozandót, hogy ne legyen csalódás a vége, egy tök felesleges ajándék miatt.
2018. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!