Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit vennétek születésnapjár...

Ti mit vennétek születésnapjára egy 60 éves nőnek?

Figyelt kérdés
Ő a barátom anyukája. Azt kell tudni, hogy nagyon szeret főzni és a virágokat is szereti. Én ezekkel kapcsolatos dolgokra gondoltam csak konkrétan nem tudom, hogy mit kellene. 25/L
2018. aug. 14. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha már autós:

Virágos:

[link]


Főzős:


[link]

2018. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Virág mintás edény készletet...vagy virág mintás fakanalat...
2018. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy IKEA-s cserepes orchideát.

[link]


(Máshol ez a szint olyan 5 ezer.)

2018. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Most nézten, nekem (férfiként) ez van, sokszor újra virágzik.

[link]

2018. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Égy szép cserepes virág, teflonos sütőpapír amit le lehet mosni, fűszeres oliva olaj, én ezeket venném az infóid alapján. :)
2018. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Receptes könyv, meg valami főző szett ( kötény, kesztyű...)
2018. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Semmi olyat, amit itt felsoroltak,de ha ilyet kapnék,ki is dobnám. És megsértődnék.


Ha csak ennyit tudsz róla, akkor vegyél neki egy rafinált, kézműves bonbonválogatást, azzal nem lőhetsz mellé.

2018. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
7-es vagyok, elment korábban, bocsi. Szóval, olyat adni, amivel dolgozni kell, az nettó tiszteletlenség és sértés. Plusz kiakadhat, hogy néninek nézed, amiért sütőpapírt meg lábost adsz neki ...
2018. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A lábos, pláne a sütőpapír szerintem sem egy elegáns, ilyen kerek évszámra való ajándék, inkább használati tárgyak.

Virágdoboz

Kedvenc parfüm

Különlegesebb, értékesebb szakácskönyv (nem ilyen 100 gyors csirkés recept füzet szintű)

Szép, különlegesebb cserepes növény

2018. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Az én anyósom kifejezetten oda van a konyhai dolgokért, karácsonyra/szülinapra is mindig veszünk neki (persze mellé mást is kap). Tavaly egy turmixot kapott, előtte fagyigépet.

Attól függ milyen viszonyban vannak, ha annyira nem állnak közel egymáshoz akkor én egy szép növényt adnék, esetleg mellé valami fancy bonbont ha nincs gondja a cukorral anyósodnak.

2018. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!