Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vennétek egy...

Milyen ajándékot vennétek egy nőnek a 45. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék gyűjteni egy közelgő ajándékozáshoz. Ki mit venne egy ilyen "kerek" évfordulóra a párjának/édesanyjának/jó barátjának?
2018. jan. 22. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Azért ennek a kérdésnek így, nem sok értelme van. A nők sem egyformák, ki ékszernek örülne, ki egy utazásnak vagy wellness- hétvégének, stb, stb. Ehhez azért valamennyire ismerni kell a "célszemélyt".
2018. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Na meg persze, az sem mindegy, hogy mennyit tud rászánni az ember.
2018. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Ékszer

Kerámia, pl. Zsolnay

Virág 45 szálból

Valami élmény

2018. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Könyveket, kisállatot (pl macska), tepsit, stb. Elvileg bármit lehet amiről tudod hogy szereti.
2018. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatot nem ajándékozunk.
2018. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy virágkaspót
2018. jan. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyéni. Egy 45 éves nő simán szeretheti ugyanazt, mint egy 15 éves fiú, ez nem a koron és a nemen múlik. Nem statisztikai elem, hanem egyéniség.

Pl. én koponyától (lehetőleg viszonylag hű emberi replika, de valami szép kőből faragott is remek) körfűrészig sokmindennek örülnék, csoki is jöhet, virágcsokor és ékszer semmiképp.

Nálunk ilyen esetben (a nő idősebb, de ez mit se számít) mikró és könyv volt legutóbb. Olyan könyv egy sorozatból, amit kedvtelve olvasott, de még nem volt meg neki az a darab. Ezt csak így lehet, személyre szabottan, amúgy lutri (ha nem ismerjük az ízlését) és személytelen is.


Értékhatárt nem adtál meg, ez is nehezít.

Akár program is lehet, befizetni valahova, de ennek sem mindenki örül, van, aki otthonülő és amúgyis ő szereti eldönteni, hova akar menni és mikor és mennyiért.

A legjobb, ha tudsz valami vágyáról, amit ő még nem akar megengedni magának vagy csak nem találta meg, de neked sikerül. Vagy ha gyűjtő, akkor is könnyebb a dolgod (mint nálam a koponyák, azokból sohasem elég).


Én is leírom, élő állatot nem ajándékozunk, ez nagyon alapdolog. Nekem a szobanövény is felelőtlenség lehet, csak a legellenállóbbak maradnak meg, plusz ha nagy a növény vagy az adott ember nem akar ilyenekkel foglalkozni, némi problémát is okoz, mert el kell paterolni valahová. Sokszor kaptam cserepes növényt (tipikus olcsóbb személytelen ajándék), ami enyhe problémát okozott, az egyik legrosszabb ajándéknak tekintem, ha az adott ember nem akar ilyesmit. Még növényeket sem akarok megölni. De egy állat még sokkal, sokkal rosszabb, bár azt nem fogadnám el (de azért fájna a szívem, ki tudja, mi lesz vele?).

2018. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!