Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiúk, férfiak! Nektek tetszene...

Fiúk, férfiak! Nektek tetszenek az olyan kuponok amit a baratnőtöktől kaptok? Amit ő maga csinált, és ti tudjatok beváltani nála? Lányok, siker volt a párotoknál?

Figyelt kérdés

Csak olyat olvasok, Hogy ötleteket kérnek, hogy mit írjanak rá. De ez a fiúknak tetszik is?


Akik ilyet csináltak, siker volt a baratjuknal? Örültek neki?


Ilyet szeretnék csinálni páromnak de ha sokan nem-et írnak pl hogy nem jó ötlet akkor inkabb hagyom az egészet. Nem tudom hogy tetszene e barátomnak és most kétségbe vagyok esve kicsit 😅


Köszönöm a normális válaszokat:)


L



2018. aug. 19. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én még erről nem hallottam, de nekem tetszene.


Főleg, ha vannak benne szexszel kapcsolatos dolgok... :P

2018. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1: Na jó, de regen rossz, ha csak "kuponert" van szex.
2018. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nekem egy kicsit fura ez. Mi lehetne az, amit csak "kuponért" kaphat meg a párod?
2018. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van. És ha leirnam hogy miért szeretem? Vagy ezt ti, fiúk, nem veritek nagy dobra?
2018. aug. 19. 16:10
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia! Lehet tudok segíteni. 2016 karácsonyára csináltam neki 365 darab cetlit,amin közös képek,idézetek vannak rajta. Ezeket beletettem 12 borítékba,ráírtam a hónapokat,és értelem szerűen minden nap ki kellett egyet nyisson. Ő akkor 19 éves volt és nagyon nagyon örült neki. Egyébként én ezt azért találtam ki mert távkapcsolatban élünk...Ja és kapott egy nagy parafatáblát amire kitehette őket☺
2018. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anno a feleségem csinált ilyet, amikor kitalálta valaki és mindenhol ez volt a tuti valentin napi ötlet.


Én 20 kupont kaptam tőle.

Természetesen a legváltozatosabb dolgok voltak rajta.

"Ma egész nap te mosogatsz"

"Szex, bárhol és bármikor, nincs ellenvetés"

"Porszívózás"

"Együtt fürdés"

"Masszázs"

Stb.


Szóval olyan dolgokat írt fel, amit tudott, hogy vagy nagyon szeretek és beindít vagy utálom.

Utálok mosogatni, porszívózni, imádom az extrém dolgokat.

Ezért személyreszabottra kell csinálni.


Olyan 1-2 hónap után meg már el is felejtődött a jókat meg addigra többször is felhasználtam. :)

2018. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. aug. 20. 00:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Férjemnek a 30. szülinapjára csináltam 30 db közös program kupont.

Voltak benne viccesek is (pl. megnézem vele a Star wars bármelyik részét, anélkül, hogy elaludnék rajta), szexisek is (pl. közös vacsorakészítés egy szál kötényben), kajával kapcsolatosak is (pl. rendelhet egy háromfogásos ebédet hétvégére).


Nagy részét beváltotta (na jó a párnacsatát nem), és mindketten jól éreztük magunkat.

2018. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem adnék ilyet, nem tartom olyan nagy ajándéknak amit bármelyik nap megkaphat :D közös fürdés, masszázs, extrémebb együttlét, kedvenc kajája teljesen alap dolgok a kapcsolatunkban, nem kell hozzá kupon. De ez fordítva is igaz, számomra sem lenne ajándék.


Szerintem csak értetlenül pislogna rám a szép nagy szemeivel amikor meglátná :D


Ha nálatok nem ilyen megszokottak ezek a dolgok akkor nagy sikere lehet. Én esetleg úgy csinálnám, hogy extrább dolgokkal, apróbb ajándékokkal egészíteném ki: szex- különleges gumi v apróbb játékszer, masszázs - masszázsgyertya stb

2018. aug. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!