Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » SOS! Milyen ajandekot adnatok...

SOS! Milyen ajandekot adnatok egy fogtechnikusnak szulinapra?

Figyelt kérdés

A batyam fogtechnikusnak tanul, nagyon erdeklodik a tema irant, es csak nemreg kezdte meg a sulit. Elso gondolatom ajandek kapcsan e temakorben lenne.


Olyanra gondoltam, mint pl ami segithet neki a tanulasban (konyv, eszkoz ,barmi). Jomagam nem vagyok otthon a temaban, de tuti orulne valami ehhez kapcsolodonak! :) elore is koszi.



2018. okt. 6. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tanulassal kapcsolatos dolognak orulne legjobban, de te ismered.
2018. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én bátyám már fogtechnikus, abba dolgozik is. Mivel édesszájú, így én csináltattam neki csokitortát (csokitorta a kedvence) de a torta formája egy fogsor volt. Nagyon örült neki! Imádta..

Ilyesmit csináltattam.

[link]

2018. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsonek : Koszi, mivel nagyon izgatott a tema irant es mivel tenyleg en ismerem, ilyennek tuti orulne! Tudod, van akinek a szakmaja a hobbija, szamara ez nem tanulas :)


Masodiknak: koszi az otletet, de nem olyasmire gondoltam amivel "reklamozza" hogy o menyire imadja ezt a szakmat mint pl feliratos polo, torta. Olyara gondoltam ami hozzajarul h elsajatitsa a szakmat, amivel fejlesztheti ugyesseget.


Varom a tovabbi otleteket :)

2018. okt. 6. 18:34
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom hogy még aktuális-e, de pl egy spatula készlet egész jó ajándék lehet :)
2019. jún. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!