Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyra milyen ajándékot...

Karácsonyra milyen ajándékot készítsek, vegyek a nővéremnek?

Figyelt kérdés

24 éves és van egy 3 éves kislánya.Igazabol feltestverek vagyunk, így nem találkozunk sokat, de nagyon szeretjük egymást.

Amilyen "gyorsan " haladok, ideje elkezdenem gondolkodni az ajandekokon.:D

Tehát róla: jelenleg rendőrként dolgozik, szabadidejében kézilabdázik. Fülbevalót, karkötőt nem hord, csak nyakláncot. Ez a nyaklánc viszont mindig rajta van, és 2 medál is van a nyaklancan.

Ruhákat nem vennék neki, mert nem tudom, mekkora kell, illetve szerintem nem is tőlem várja ezeket.:)

Olvasni nem nagyon szokott. Képeink nincsenek, amiket kinyomtathatnek.

Nagyon szépen rajzol, illetve szokott gyöngyöt fűzni, karkotoket csinálni, viszont ugye ezeket nem hordja.

Sok barátja van, sokat bulizik velük. Szinte mindig jókedvű, és olyan, mint egy nagy gyerek.:D


Szeretnék valami szemelyesebbet adni, vagy amit használni tud. Viszont nem tusfurdot, parfümöt vagy ilyesmit.

A fent leírtak alapján van otletetek?

(Én nem tudok szépen rajzolni)


2018. okt. 14. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy egyedi póló rendőr témában. Én egy rendőr anyuka vagyok,olyan mint egy normál anya,csak sokkal menőbb. Mondjuk stílusosan kékben. Póló méretet azért nem olyan nehéz meghatározni.Esetleg a rajzoláshoz eszközök.
2018. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!