Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Édesanyám 50. születésnapjára?

Édesanyám 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Nincs igazán ötletem, mivel nem szokta mondnai mire lenne szüksége, és igazából a háztartásban mindene van, ami kellhet. Parfümöt meg ilyeneket nem szeretnék venni, egyszerű emberek vagyunk, neki ez csak felesleges drágaság lenne.

Arra gondoltam, hogy egyszép rózsa boxot vennék, mivel az ha kiszárad is megmarad neki. Illetve hogy az 50-es is feltünjön valahol, találtam egy ilyen üvegű különlegesebb bort.

Párom szerint hülyeség ez a rózsadoboz, mert nem tinilány már, de nincs jobb ötletem :/


2018. okt. 23. 20:23
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem hülyeség, a rózsának minden anyuka örül, kortól függetlenül :)
2018. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én anyukám is hasonlót kapott csak nem rózsadobozt hanem teljesen friss rózsák egy kosárban 50 szál volt gyönyörű volt.

Igazából ha szereti a virágokat egy cserepeset is vehetsz neki most az is ugyan az. Meg mellé valami apróságot kedvenc édessége közös fénykép keretben egy szép pulóver vagy hasonló.

2018. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!