Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak édesanyám 50....

Mit adjak édesanyám 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Két hónapom van még a nagy napig.

Anyukámról érdemes tudni, hogy szeret színházba, koncertekre járni és utazni, de nincs rá sok ideje sajnos. Nagyon csinos és szeret is öltözködni, szereti az ékszereket és rendkívül spirituális. Tusfürdős, szépítkezős, stb. cuccokat nem szeretnék adni neki, mert ilyet többször kapott már, ruhát venni úgy hogy ő nincs ott nem merek, meg különben is, az 50.-nek valami felejthetetlennek kellene lennie. Bulit szervezni nem nagyon akarok neki, mert az megvolt tavaly, a mostanira sokkal inkább valami bennsőbbségeset gondoltam, szűk családi körben. El is utazhatnánk valahova, de a tesómmal még diákok vagyunk, nem tudnánk egy nagyobb utat kifizetni, és anyukám egyedülálló szülő.


Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2017. szept. 16. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért kell az 50-nek felejthetetlennek lennie? c:

Ha szeret színházba, koncertre járni, nézz a szülinapja körül valami előadást vagy koncertet, amiről tudod hogy érdekli. Ha nem tudod, diszkréten próbáljátok megkérdezni hogy mit szeret c:

Pepco-ban, Kik-ben vannak nagyon szép ruhák (sálak pl.) amik viszonylag olcsók, csak az kell hogy legyen érzéketek hozzá, mi állna jól neki. Vagy esetleg egy olcsóbb nyaklánc is mehet szerintem.

De azt is lehet, hogy többet adtok neki, például nem csak egy koncertjegyet, hanem mellé egy ruhadarabot ami biztos jó neki, meg mondjuk egy nyakláncot. De akár egy szebb karóra is lehet ha hord ilyeneket :)

Remélem segítettem :D anyukámnak 2 éve volt az 50-ik szülinapja c:

2017. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!