Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen árban szoktatok ajándék...

Milyen árban szoktatok ajándékot vásárolni barátaitoknak, családtagjaitoknak, munktarásaknak stb? Volt már olyan, hogy többször vettetek hasonló ajándékot? A minőség fontosabb az árnál számotokra?

Figyelt kérdés
Van egy ötletem, az ajándéktrágy minden alkalomra ajándékozható és 1990-2990 Ft között lenne az ára.

2018. nov. 21. 23:03
 1/5 anonim válasza:
Attól függ milyen viszonyban vagyok az illetővel. Közeli rokonoknak és barátoknak 5-10 ezer között szoktam szülinapi vagy karácsonyi ajándékot venni, de pl névnapra csak csokit/bort és virágot szoktam, az kb 2 ezerből megvan. Munkatársaknak, távolabbi rokonoknak/ismerősöknek 2-3 ezer körül szoktam nagy általánosságban. Azért függ az anyagi helyzetemtől is éppen meg hogy mi az amit kigondoltam ajándéknak. Hasonló ajándékot úgy vettem többször, hogy mondjuk jobb ötlet híján parfümöt vettem vagy valamilyen kis kerámia figurát az ajándék mellé kísérőnek. Nem fontosabb az árnál, azért próbálok olyat venni ami jó fajta és nem a tesco value, de azért nem is a legdrágább minőségi dolgokat veszem. Nagyjából középútra törekszem.
2018. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Családtagnak nincs anyagi határ,barátokkal párezer forint, munkatársaknak nem adok.

Gagyit akkor sem veszek, ha 500 ft-om van rá, akkor inkább egy tábla csoki, tehát csak a minőség számít.

2018. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog? Nincs olyan, minden alkalomra adható.
2018. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Függ az anyagi helyzetemtől is, bár én nagyon szeretek ajándékozni, mindig készülök már hetekkel előre:) mi az ami mindig adható?
2018. nov. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az ötletem nem fogom lelőni, de tényleg minden alkalomra ajándékozható! Születésnaptól a babaváró buliig!:-)
2018. nov. 25. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!