Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak egy fiúnak angyalkáz...

Mit adjak egy fiúnak angyalkázáskor?

Figyelt kérdés

Középiskolások vagyunk. Az osztályban ő az egyik legnépszerűbb fiú, ezért nem nagyon szoktam vele beszélgetni. Nem azért, mert nem kedves csak más szinten vagyunk.

Mindegy ez itt most lényegtelen, szóval csak annyit tudok róla, hogy kézilabdázik és szereti a gumicukrot. Múlt évben az utóbbit kapta attól, aki őt húzta.

Szeretek kreatív lenni, ezért olyanra gondoltam, hogy minden nap kapna vmi kis apróságot és egy cuki üzenetem a "kisangyal"-ától.

2000Ft körüli ajándék kéne neki, de akkor ezt nem számolnám bele. Mi legyen a nagy ajándéka? Fiúk, ti minek örülnétek?



2018. nov. 23. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Gumicukros kézilabda:D


Kézilabda szett? Vagy esetleg más?

2018. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát szerintem hagyd ezt a mindennap kapna valamit, mert a harmadik után már tuti nyomasztó lenne neki. Vegyél kézis bögrét, vicces feliratú kézis pólót, vagy bármi ilyet, meg mellé egy zacskó gumicukrot :D
2018. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam teljesen ugyanez volt tavaly. Majdnem azt hittem, hogy én írtam ki a kérdést...:DD

Szerintem se adj neki minden nap ajándékot. Én is a kézis vonalon akartam elindulni, mert ugye sose beszéltem vele, annyit tudtam, hogy meccsekre jár. Egy karkötőt akartam neki adni, amin van labda(én készítettem volna), de ez besult. Szóval adtam neki egy korsot, egy tollat amin a neve van, ezt beleraktam a korsoba még pár csokival. Őrült neki:D

2018. nov. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nevet húztok és egyszerre adjátok oda. Minden nap adni valamit nem illik ilyen helyzetben főleg így.

Nézd meg facebookon miket posztol ha látod van kedvenc sorozata, filme csapata zenekara bármi amit látsz akkor ahhoz kapcsolódóan vegyél neki valamit.

2018. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csinálj neki gumicukorból egy kézilabdát
2018. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ez a "mindennapi" kilőve. Utolsó válaszoló ezt hogyan képzeled megvalósítani? Érdekesnek hangzik! Arra gondoltam még, ha teljesen elhagy az ihlet, akkor csak bemegyek a müllerbe és ott veszek egy nagy doboz gumicukrot. Az a baj nem akarok unalmas lenni, ezért valami igen kreatív és megvalósítható legyen. Az eddigieknek és a következő válaszolóknak is köszönöm!
2018. nov. 25. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!