Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek az...

Milyen ajándékot vegyek az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

16 éves fiú, a barátnője az osztályunkba jár. Nagyon jóban vagyunk.

Imád rajzolni, horgászni, cs:go-zni, sokat beszélni. Szereti a letisztult dolgokat, szereti a Békás haribo-t.

A limit 2000Ft. Pénteken lesz az ajándékozás.



2018. dec. 17. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret rajzolni akkor menjél be egy hobby müvész boltba és vegyél neki ceruzákat, de csak magas minöségüt.

Faber Castell -töl külömbözö keménységü ceruzát, és lehet kapni szintén Faber-töl olyan radírt amit a ceruza végére lehet húzni, vagy az elejére. Ha sokat rajzol azt imádni fogja.

A lényeg, hogy minöségi ceruzát vegyél neki...

2018. dec. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!☺️
2018. dec. 18. 07:50
 3/3 anonim válasza:

Én is szeretek rajzolni, én például pasztellkréta készletnek örülnék. Szerintem próbáld meg kideríteni hogy ő milyen eszközt használ szívesen... :D

Meg persze békás haribot hamár tudod hogy szereti... és egyéb édességet.

Valami kiegészítő/ékszer is jó lehet szerintem, hiába fiú az illelő. Én például fültágítót vettem az osztàlytársamnak.

16L

2018. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!