Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ki-mit vesz/vett a férjének...

Ki-mit vesz/vett a férjének karácsonyra? Ötlet gyűjtés!

Figyelt kérdés

2018. dec. 19. 17:07
 1/8 anonim válasza:
Vadásztőr.
2018. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Nincsen férjem. 30/F
2018. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak tudod a férjed hobbiját, vágyait? Mi hiába írjuk le, hogy mit veszünk, neked ez nem lehet ötletgyűjtés.

Én pl a férjemnek 2 dolgot vettem.

1. egy II. világháborús motoros bukósisakot (Ural motorja van, és régóta tudom, hogy vágyott ilyen bukósisakra)

2. A férjem nagy kávé imádó, szinte rituálé neki a különleges kávékészítések. Ezért vettem neki egy nagyon komoly kávégépet. ( Sage Oracle )

2018. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem írom le, mert az én férjem nem a tiéd, hanem egy teljesen másik emebr, így nyilván a vágyaik is különböznek.


Hihetetlen, emnnyi kérdés van a témában ... ennyire nem ismeritek azt, akivel együtt éltek, hogy egyetéen dolgot nem tudtok kitalálni/megjegyezni egy egész év alatt, aminek örülne?

2018. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
én férfi vagyok,egy szájpöcöknek örülnék a nejem számára
2018. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kései Sirató ***** válasza:

Nagyon szép bőr pénztárcát vettem, valamint ajándék utalványt fitnesz terembe (imád sportolni).


A korábbi években:

Ajándák utalványt élményfürdőbe, parfümöt, inget, sálat, zsebkést, termoszt, sátrat, kulcstartót, földgömböt, karórát, telefon tokot, TV-t, villanyborotvát, stb.

2018. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szebb fajta irat rendező mappát bőrből (szeretne ilyet), két tollat a két gyereke nevét rágravírozva, egy könyvet és egy saját gyártmányú neszeszert (arra is szüksége volt).
2018. dec. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
Nekem nincs férjem, úgyhogy én semmit nem veszek neki.
2018. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!