Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit kértetek karácsonyra?

Mit kértetek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Kérlek, tárgyi dolgokat irjatok, ne olyat, hogy "szeretet, békesség"! (:
2018. dec. 21. 18:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért esett szó arról, hogy mit szeretnék, csak nem fogom megkapni. Faragott apró koponyát, van egy csinos webshop... De januárban még beleférhet, nekem akármikor jó.

A párom pedig procikat rendel, gyűjti őket, a legtöbbet elektronikai hulladékból, de most olyat akar, amiért fizetni kell pár dollárt :)


De nekünk tényleg a szeretet és a békesség a legfontosabb. Mit érek a tárgyakkal, ha a saját otthonomban, családomban nincs meg ez?

2018. dec. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

Könyvet, parfümöt, könyvet, cserélhető végű kötötű-szettet, könyvet, ezüstláncot, könyvet.

És tuti könyveket fogok kapni ❤️


Boldog ünnepet mindenkinek :)

2018. dec. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Könyvet!Nekem a legszenn ajándék (tárgyi dolgokat tekintve.)
2018. dec. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

10, nálunk ez nem így néz ki, hogy ez kérem, ezt vegyétek...

Teljesen normális, hogy figyelünk egymásra. Nekem a 250 km-ről havi egyszer hazatazó lányom is tudja, mit vegyen, és mi sem vagyunk gondban vele. Elég egyszer morognom, hogy kidobom a francba a vasalót, tuti elraktározzák az infót. Vagy ha együtt megyünk vásárolni, nézegetek valamit aztán mégse veszem meg, jó eséllyel a fa alatt ott lesz.

2018. dec. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%
Semmit. Nem szoktam kėrni semmit!
2018. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Macbookot, és a héten meg is kaptam, de csak karácsony után fogom használni.
2018. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Könyvet, bonsait.

Kértem volna még hobbihoz cuccokat, de ahhoz csak én értek, nekem kell kiválasztani, és már tavaly is azt kértem:D, nem akartam megint ugyanazt kérni.

Akartam más hobbis cuccot kérni, de úgysem lenne most időm rá, sok a munka mostanában.

Lehet, hogy kellene egy karóra, de még nem szántam el rá magam, hátha meg lehet még javíttatni a régit, csak karácsony előtt már nem volt időm elintézni.

2018. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Semmit, megbeszéltük, hogy nem ajándékozunk, mivel a családban senkinek nem volt semmi ötlete, hogy mit kérjen a másiktól.


Magamnak vettem egy tabletet a karácsonyi prémiumból, az lett az ajándékom. :)

2018. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogy ne keljen dolgoznom. Félig teljesült. 25-én nem dolgozom.
2018. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!