Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ötletek miket tehetnék még...

Ötletek miket tehetnék még neki a dobozba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekes ötletem támadt arra, mit adhatnék a páromnak évfordulóra. Azt találtam ki, hogy egy dobozt kap, amiben 12 dolog van szépen becsomagolva. Minden hónap 22-én(ekkor van az évfordulónk) kinyithat belőle egyet, értelem szerűen azért 12 dolog, mert ez egy éven át tartó ajándék-csomag. Viszont kifogytam az ötletekből... eddig van benne póló, pulcsi, fülhallgató, zoknik, parfüm, khm-> +18as játék, djarum cigaretta(dohányzik). Viszont kifogytam az ötletekből. 😕 Tudomtudom, én pasim, én ismerem, de azért valakinek valami tipp? Nemnagyon van hobbija, olvasni nem szeret. (Kérlek titeket a "minek ennyi ajándék / és ő is ennyi mindent ad neked?? / hülye ötlet" típusú kommenteket hanyagoljátok, köszi!! ☺ Fiúk-lányok válaszát is várom, és ha ez segít, 30 éves a párom.

2019. ápr. 26. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A nyári hónapokra valami wellnessutalvány, egy hétvégére?

Én tennék bele masszázskupont is (mármint rendesen valami profi masszőrhöz), de az én párom szereti az ilyesmit, azt tudom, a tiedet nem ismerem. :)

Szabadon felhasználható mozi/színház ajándékjegy? Olyan, ami X időn belül bármelyik előadásra jó.

Ugyanezen az elven bármilyen "élménykupon", valami olyan programra, amit tudod, hogy szeret.

2019. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek inkább ilyen DIY tippek lesznek

Nyomtass ki egy közös fotót keményebb papírra és vágd fel kis darabokra mint egy puzzle és azokat tedd bele egy szépen kifestett gyufás dobozba

Kuponok pl házimozi és csinálsz popcornt meg stb, szerzel valahonnan egy projektort és megnéztek egy filmet "nagy vásznon"

Motivációs üzenetek, szerelmes levél amiben leírod hogy miért fontos neked

Egy több képből összerakott fotó amin a kezeiddel egy szivecskét formálsz:

[link]

[link]

Kitűzők valami jópofa felírattal

Kabala

[link]

[link]

2019. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!