Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adnátok annak aki szereti...

Mit adnátok annak aki szereti a levendulát?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam édességeken, csokin. Lehet valahol ilyet kapni Budapesten? Szappanra gondoltam még. Meg ilyen dolgok...?
2019. máj. 10. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Levendulas ‘párna’?

Mármint nem rendes, hanem kicsi, amit mondjuk ruhák köze be tud rakj illatositani


Nem vagyok pesti, de biztos van valahol kézműves csokibolt, ahol van ilyen

2019. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Cserepes levendulát vennék, amit ki lehet ültetni pl. ablak elé is. Többé-kevésbé távol tartja a szúnyogokat, egyéb rovarokat.
2019. máj. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%

Hat nagyon sok levendulás termék van. A virág is megfelel, de ha terméket szeretnél...Vannak csoda szép gyertyák, amiknek nagyon jo illata van, levendulás ágyneműk, levendulás tányérok, levendulás testápolók, vagy ahogy te irtad, levendulás szappan is van. :) Nagyon sok mindent ki találhatsz. Ahol én lakom, itt található például egy Levendula fagyizó is. Nagyon hangulatos kis hely és nagyon finom a fagyi.Szóval amelyik környéken laksz, ott érdemes körül nézni.

Remélem segítettem.:)

2019. máj. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Van egy barátnőm, neki levendulás habfürdőt, szappant és gyertyát vettem születésnapjára. Én szoktam venni magamnak levendulás kávét, nagyon szeretem,valamint van levendulás parfümöm is. Lehet kapni levendulás fánkot is, meghívhatod oda is.
2019. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lilla64 ***** válasza:
65%
Levendulás parfüm,szappan,párna.Számtalan lehetőség van.
2019. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
43%
Egy kétdecis kommersz konyakot.
2019. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!