Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Merci csokit szeretnék ajándék...

Merci csokit szeretnék ajándékba tanárnőnek adni+1 szál virag pedagógus napra. Ha 0,5 cm szalaggal kötöm be, a virágot hozzá fuzom az csunja? Vagy inkább csomogolo papírba legyen?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 23:41
 1/8 lilla64 ***** válasza:
63%
Én becsomagolnám.
2019. jún. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, celofánba(átlátszóba) vagy inkább csomogolo papírba?
2019. jún. 3. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak szalaggal szoktam rákötni, felesleges a csomagolas
2019. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. jún. 3. 08:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán szalaggal sokkal szebb, mint becsomagolva. Nem szokás bon-bonokat becsomagolni. Azért vannak szép dobozban. A virágot próbáld ki, hogy szépen mutat-e rajta. Ha nem, akkor külön add. De azt se tedd semmiképp celofánba. Egy szál virág önmagában szép, vagy szalaggal. Vagy szoktak mostanában jópofa, egyszerű díszítést egy szál virághoz is készíteni virágüzletekben.
2019. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! 10 tanárrol lenne szó! Vettem 2cm pamut szalagot meg fel centiset (majd eldontom)... Igaz azért van ilyen szép dobozba...
2019. jún. 3. 10:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Fehér szegfű re gondoltam amiben van egy pici bordó vagy piros...
2019. jún. 3. 10:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Vagy cirmos szegfű(ezt mondták a virágos boltban)
2019. jún. 3. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!