Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Párom rámkiabálta az ajándékot...

Párom rámkiabálta az ajándékot, amit kaptam tőle! Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szerettem volna már rég egy új biciklit. Nem egy extra bicaj. 50 ezer forint lett volna. Megkértem szépen az élettársamat, hogy vegyük meg együtt, segítsen. Pótoljon bele, a régit eladjuk, a többit én fizetem. Nagyon jól keres. Havi 600 ezer forintot. Én 250 max. Van félretett pénzem, de most jött egy nagy kiadás. Azt gondoltam, szívesen segít. Elérkezett a születésnapom, és beállított a várva várt bringával. Megkaptam tőle ajándékba. De azonnal azzal kezdte, hogy a régit eladja kompenzáció gyanánt. Furcsálltam... A barátjától pedig azt hallottam vissza, hogy én zsaroltam ki a bringát, másképp nem költött volna rám ennyit. Sőt, azt mondta, azt viszont már nekem, hogy szégyelljem magam, amiért tortát is kérek ilyen drága ajándék mellé... szerintetek? Kinek van igaza?
2019. jún. 8. 02:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, mi most vettünk az egyetemista gyereknek bringát 50-ért, úgy élünk 340e-ből, hogy neki az albi 80.

Mi a fenét csináltok ti, hogy 800e-ből nincs annyi pénzetek, hogy 15-20 legyen egy biciklire (mert azt írod, csak ki kell pótolni)

2019. jún. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeret. Hagyd el, mert egy erőszakos barom mellett fog kelleni leélni az életed, ha maradsz. Neki csak egy cseléd vagy, aki lehetőleg ne kerüljön pénzbe. A barát bevonásán meg az látszik, hogy ez náluk meggyőződéses, csoportos hímsovinizmus.
2019. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Nehéz a golddiggerek élete :D
2019. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez gusztustalan.


Vagy megveszi jó szívvel az ajándékot, vagy nem veszi meg.


Ez az egész életetekben így lesz. Mikor elmész gyereket szülni és nem dolgozol akkor majd ha kell egy polo azért is meg kell magadat húzni ha megkaphatod.

Söt mivel mindig ö lesz a nagyobb pénzkeresö így ezzel mindig is vissza fog élni. Ott lesz a gyerek vagy gyerekek, és egy apró veszekedés álltal csak azt fogja az orrodra verni, hogy te nem keresel annyit mint ö, hogy te egy senki vagy ö mellette. Majd mikor eleged lesz belöle, akkor nem tudsz elmenni, mert neki lesz csak pénze, és te nélküle semmit nem fogsz tudni kezdeni.


Èn most közel a 40hez csak ezt látom. Azok akik válnak szinte mindenhol ugyan ilyen a férjük mint a te éllettársad.


Engem a párom 1,5 évig eltartott a kapcsolatunke lején, mivel nagyon messze laktunk és össze költöztünk én adtam fel mindent. Soha nem bántotta ez, támogatott a munka keresésben, de nem követelözött. Majd sikerült olyan munkát keresnem amivel nagyon jól kerestem míg a gyerekek meg nem születtek. Azóta nem is volt kérdés, hogy csak részmunkaidöben dolgozom, és a fizetésem sokkal de sokkal kevesebb mint amit ö hoz haza. De soha nem bántotta az, hogy én nem keresek annyit. Ha valamire szükségem van megbeszéljük mikor lehetséges, ha az én fizetésemböl nem megy. Söt legtöbször ö mondja, hogy lekéne cserélni ezt vagy azt.

Ja és külön kasszán vagyunk.

2019. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Ez így nem ajándék. Fejedhez vágja, elakarja adni a régit "kompenzáció" gyanánt. Állítólag zsarolod is.

Én elgondolkoznék rajta, hogy kell-e ilyen férfi. Már most ilyen, ha ne adj isten szülsz neki elhiheted, hogy a gyerek pelenkájának árát is a fejedhez vágja majd, ha meg magadnak mersz venni valamit elhord minden ismerősének.

2019. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is nettó 250ezret keresek havonta, de úgy élek, mint marci hevesen. Ti mit csináltok a hvi 850ezerrel, e komolyan érdekel?
2019. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

a régit eladjuk, a többit én fizetem


Ehhez képest a pasi megvette, majd mivel ez volt a terv, a régit el akarta adni. És mégis ő a rossz? Nőként mondom, nem vagy százas.

2019. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenünk megvan,hitelünk nincs. jó, a biciklire már vágytam. Nagyon sok pénze van félretéve. Jópár millio. Ezért nem értem az egészet, pedig megengedheti magának. Nekem is van 2 millió félretéve, de testvéremet most fizettem ki egy örökölt ingatlanból.
2019. jún. 8. 11:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit tennék?


Én sürgősen lelépnék!


Hiába keres 600 ezret ez a pali, de rendkívül szarrágó és önző alak! (Az ilyen soha nem is nősül, max. ha az ara fizeti az egészet, de nem is való neki még élettárs se, mert nem lehet rá számítani és még a haverjának is kibeszél mindent, megalázza a nőt, ez nem szeretet s nem szerelem! Szégyellje magát ő, amiért ennyit sajnál az élettársától, pedig jól keres, de nyilván abból van pénze, hogy nem ad senkinek semmit és még a nőjétől is sajnálja - hát ezek után te is nyugodtan fizettesd ki vele az összes munkádat - takarítás, főzés, d.gás stb mondván, hogy gyűjtesz a legközelebbi szülinapodra, hogy magadnak vegyél ajándékot és senki ne vethessen semmit a szemedre. Kerekedjen csak a szeme! Állj a sarkadra, mert ez a pali nem tisztel egy cseppet sem!!)


Még véletlenül se szülj neki gyereket!!!


Ebből a posztból is látszik, hogy hiába keres egy pasi nagyon jól, ha közben meg szeretetre (önzetlenségre) képtelen.


Hát egye meg a milliót és d.gjon a haverjával!


Te meg keress magadnak egy jólelkű embert, mert kár ilyen smucig alakokra pazarolni az idődet és a fiatalságodat!


Ha netán később valamilyen bajban lennél, szerintem akkor sem segítene önzetlenül, hanem behajtaná természetben vagy levonná a fizudból részletekben esetleg kamatokkal, szóval menekülj ebből a kapcsolatból, amíg nem késő!!


A pali úgy véli, hogy te nem érdemled meg a biciklit és a tortát, hát mi a fenének akarsz együtt maradni egy olyannal, aki ennyire lenéz?!

2019. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Ajándékot nem illik kérni, megrendelni a másiktól. Azt ad, amit szeretne.

Fura a hozzáállás, hogy elvárod, hogy vegye meg, mert van pénze. Neked is van.

De az is fura, hogy ő ennyire nem akart örömet szerezni neked.

Szerintem nem őszinték az érzéseitek..

2019. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!