Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Csak én nem szeretem anyukák...

Csak én nem szeretem anyukák napját? Nem vagyok ünneprontó csak hülyesnek tartom az ilyeneket

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Milyen családban nőhetett fel aki ilyen negatívan gondolkodik az Anyukája megköszöntéséről????
2020. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Aki szerint hülyeség hogy a 365 napbol egy napot az anyukájának szentel meg a nagymamájának az milyen családban nőtt fel? Milyen értékekkel? Egy édesanya már attol a naptól megszenvedi a gyerek nevelést hogy megfogan a baba... Rosszullétek fájdalmak szülés.. Aztán a nevelesbol adódók.. Fogzás, hasfajas stb.... Utána a tini korszak... És még sokmindent sorolni lehetne.. Ez mind eltörpül persze amellett amennyi boldogsaggal és szeretettel jár az anyaság... De igenis sok áldozattal is jár. Ezért megérdemelik az anyukák. -(sajnos persze vannak kivételek) mint ahogy az apukák is így én arra nevelem a gyerekeimet hogy mind az anyák napját mind az apák napját ugyanúgy tisztelje szeresse. Nem csak ezen a napon kell szeretni az édesanyankat meg edesapankat de megérdemelték egy napot ami az ő ünneplésükről szól. Ami egy kicsit más mint a megszokott napok.
2020. máj. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én sem szeretem.
2020. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Csizmazia István válasza:

Fontosnak tartom az ünnepeket. Ilyenkor összegyűlik a család, láthatják egymást az unokatestvérek. Nem csak temetés alkalmával.

Az anyák napja különösen fontos, hoszen ezen a napon kifejezhetjük szetetetünket, tiszteletünket édesanyánknak.

Nem kell feltétlenül virágot sem venni, hiszen akinek van kertje, elég egy egy kertől szakajtott virág is.

A geszus a lényeg, hogy szívből jöjjön.

Hidd el ez minden édesanyának jól esik, ha bevalja, ha nem! ;)

2020. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!