Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Az nem furcsa hogy apukám is...

Az nem furcsa hogy apukám is köszöntötte anyát anyák napját?

Figyelt kérdés
Szedett neki virágot, meg vett neki csokit. Persze mi is köszöntöttűk, csak amikor apa haza ért és ezzel fogadta anyát hirtelen meglepett. Eddig még soha nem tette.
2020. máj. 5. 08:52
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
83%
Nem, mert valamilyen szinten az apák büszkék az anyakra es felneznek rájuk a szülés miatt. Szep gesztus tole ugy lenne szerintem a normális 😁
2020. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem is furcsa.

Ha kisgyerekek vannak a családban, akik még maguktól nem tudják, hogy mi ez, akkor szokott apuka készülni a gyerek nevében és együtt átadják a kis virágot, vagy rajzot, vagy versikét tanít be a gyereknek.

De hogy a gyerekek már maguktól készülnek és apuka is külön, hát ez fura.

Inkább nőnapkor kéne.

2020. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is furcsa.

Mert ügye mi csak tesómmal készültünk,elmentünk cukrászdába, meg közösen megvettük neki amire már régóta vágyott. Anyát is meglepetésként érte, egyikünk sem számított rá mert ilyet még n csinát. Nekem az jutott legelsőnek eszembe hogy esetleg valami rosszat csinált, és ezzel könnyítette meg a lelkét, de hát passz😄

2020. máj. 5. 10:09
 4/30 A kérdező kommentje:
*nem csinált
2020. máj. 5. 10:10
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Én csak arra tudok gondolni, hogy talán apukád felesége anya.
2020. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként az anyák napjának nem az a lényege, hogy a saját szülőanyádat ünnepeld. Minden anya ünnepe ez. Idegen anyáké is. Más dolog, hogy a szomszédnak anyák napjára nem viszel virágot. Amikor még éltek, én nagymamáimat is felköszöntöttem.

És - nem tudom, milyen idős vagy, mennyire érted - de egy csokor virág lehet szerelmi vallomás, megbocsátás, vagy éppen engesztelés is.

2020. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem furcsa. Elvégre ő tette anyává, és ezek szerint jó anyának tartja. Kedves gesztus, ennyi.
2020. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem sem furcsa...!


Plusz: én minden gyerekünk születésnapján is kapok virágot a férjemtől!

2020. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
miért lenne furcsa?? apám mindig köszöntötte anyámat, a saját anyját és anyám anyját is, mert ők mind anyák. anyák napja az anyákról szól, nem csak a saját anyádról
2020. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%

Én mindig kapok Valentin-napra virágot apukámtól, nemcsak anyának hoz. Pedig nem hiszem, hogy szerelmes lenne belém :)) Csak gondol rám is. Persze anyák napján én nem köszöntöm fel, de nálunk az apanap is fontos.

Anyák napján is felköszöntjük egyébként pl a nagymamát is, nemcsak az anyukánkat.

2020. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!