Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Milyen "egyedi" ajándékokat...

Milyen "egyedi" ajándékokat tudnék venni, vagy csináltatni anyák napjára?

Figyelt kérdés

Lett egy kis extra pénzem, amit így május közeledtével elraktam anyukám számára.


Ő igazából bárminek örülne, de mivel egy kicsit hepe-hupás volt a kapcsolatunk az utóbbiakban, szeretnék valami nagyobb gesztust tenni idén.


Nem kell nagyon nagy (vagy drága) dologra gondolni, az ilyen képeskönyv, vagy gyújtóba gravíroztatás félék is jók. (Csak ezeket már ellőttük).


Csak érdekel, hogy másoknak milyen ötleteik vannak még.



2021. ápr. 18. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve pl befizettem kozmetikushoz (naaagyon ritkán szánja rá a pénzt), a kozmetikus is nagyon jófej csajszi volt és így hárman trécseltük végig az arcmasszázst és kényeztetését. Amolyan csajo nap lett belőle. Bár most sajnos vírus miatt nem tudom, hogy ez megvalósítható e.

De akár otthon is lehet ilyesmit szervezni: veszel arcmaszkokat, mindenféle relaxálós cuccot, körömlakkot vagy bármit amit használ és egy napra vagy legalább pár órára elvagytok. Az ilyen élményekre az ember évek múlva is emlékszik.


Mondjuk ezek főleg akkor működnek, ha lány vagy :D

Bár fiú létedre is simán kivitelezhető vmi msik hobby, élmény gyanánt.



Ha pedig inkább sütögetős, akkor kinyomtatsz egy receptet szépen megszerkeztve és a hozzávalókkal beállítasz hozzá, megsütitek együtt :)


De ha inkább tárgyat szeretnél adni, akkor esetleg feliratos póló/bögre (legjobb anya, vagy legjobb gyerekemtől kaptam ezt a pólót vagy bááármi).

2021. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van több ötletem:

Tapasztalataim szerint, az édesanyák kézzel készült ajándékoknak örülnek a legjobban. Én nem azt mondom hogy a pénzedből három fajta varrógépet vegyél és egy jó drága anyagot aztán varrj belőle egy báli ruhát, bár ha belegondolok nem is olyan rossz ötlet. Arra gondoltam hogy valami egyszerű de nagyszerű kéne:

Mondjuk ha szereti a karkötőket youtubra fel, és keress egy mintát, készíts akár egy egész szettet.

Ha ékszeres hajtogass neki ékszertartót.

Póló felirat ötletek:

A legmenőbb anyának a legjobbfej gyerektől

Az én anyukám a legrendesebb! Mármint ez rám vonatkozik!

Anyából sok van de legjobb anya csak én vagyok!

Egy ötlet ami minden napra jó: Miden napra egy jókívánság, ezzel annyit fogsz dolgozni hogy ennél drágább ajándékot nem igazán találni...

És egy plusz: Ha Harry Potter rajongó akkor egyeztess Dubledorral egy kis körültekintést a roxfortba.

Jó anyák napi készülődést és sok boldog pillanatot:

Bogi

2021. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!