Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyák napja ajándék ötlet?

Anyák napja ajándék ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék anyák napjára festeni/rajzolni, vagy barkácsolni valamit(papírból,ragasztóból, de mit lehetne?

Ti mit szoktatok adni anyák napjára?


2021. máj. 1. 11:31
 1/8 A kérdező kommentje:

Egyébként vettem neki eddig 2 db csokit, festettem neki egy színátmenetes szívet és arra csiptettem két 8x8 cm-es lapon lévő festett virágokat, de ezt így kevésnek gondolom.

Mit lehetne még festeni?

Tájképet, vagy virágokat, esetleg valami mást?

2021. máj. 1. 11:35
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Az én anyám sosem örült az ilyen festegetett dolgoknak.
2021. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: És? Attól más sem örülhet neki? Míg én is kicsi voltam és nem tudtam vásárolni,mindig rajzoltam/festettem alkalmakra. Mai napig el vannak rakva anyának mert jó emlék nekk.
2021. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*neki
2021. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon ügyes vagy hogy ennyi mindent csináltál, ez így is épp elég!

De hogyha szeretnél még neki adni valamit akkor javaslom:

Hajtogatott vagy papírból font ceruza tartót,

Pólót amit te díszítesz ki (akár felirattal),

A csokinak valami vicces csomagolást,

Valami kis "házi kupont" (pl. "elmosogatok" vagy ha nem laksz otthon akkor "bevásárolok helyetted)

Jó alkotást és készülődést!

Bogi

2021. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez bőven elég, nem kell túlzásba esni. Az anyukák mindennek örülnek. (A normálisak, persze.)

Ha már festettél egy szívet, nem kell amellé más, mert persze örülnek neki, de akkor is csak egy újabb dekoráció, ami megy a polcra, vagy a szekrényre, pár év múlva a fiókba, utána meg a padlásra... :)

2021. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon kedves tőled, hogy ennyi mindent adsz neki. :-) Szerintem bármit festhetsz/rajzolhatsz, ha még szeretnél valamit, de mivel anyák napja van, ezért tanácsosabb például virágokat vagy hozzá vagy az ünnephez kapcsolódó témát választani. Barkácsolás témaköréből is szerintem bármi személyes lehet. Én például egy vázát díszítettem neki, de akár lehet például egy szép tányér, amit kidíszítesz (már ha van hozzá eszközöd), de ha nem szeretnél szerszámokkal dolgozni, akkor hajtogathatsz is valamit, például ceruzatartót, könyvjelzőt vagy bármi hasonlót. Remélem tudtam segíteni.
2021. máj. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2021. máj. 3. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!