Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Milyen cserepes virágot...

Milyen cserepes virágot vesztek anyák napjára?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 27. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én valami mást szeretnék kitalálni, nem akarom megvenni neki a húszezredik növényt.
2022. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ma láttam a piacon napvirágot, záporvirág a másik neve. Nagyon szép virága van, de nem vettem, mert nem ismertem eddig és attól féltem, hogy elvirágzik ami rajta van és annyi. De nem! Hazajöttem és rögtön rákerestem, azt írják hogy egész nyáron virágzik, cserépben és balkonládában is jól érzi magát, de ki is lehet kertbe ültetni. Különlegessége, hogy este becsukja a virágait és reggel, ha napfény éri, újra kinyitja. Én ezt fogom venni, tényleg nagyon szép kis virág 🙂
2022. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd meglátom, miből lesz szép darab. De csak szombaton. Az is lehet, hogy szálas virágot veszek, ha abból látok valami szépet.
2022. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyukám és a nagymamám mindig olyat kér, amit ki tud ültetni.

Így tőlem, a gyerekeimtől és a testvéremtől is ilyet kapnak.


Külön kis rész van ezekből az udvaron kialakítva mindkettejüknél és tudják is, melyiket mikor és kitől kapták.

2022. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ma láttam szép azáleát, azt vettem. Amúgy soha nem tervezem meg előre, abból válogatok, ami éppen van.
2022. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az orchidea nekem nagyon bevált.
2022. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!