Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Semminek sem örülni képes...

Semminek sem örülni képes anyának-kivéve cigi és pénz- mit küldenétek anyák napjára?

Figyelt kérdés

Pénz kilõve, mert ott áll a Wise acc-ján, le sem x@rja. kaja: megrohad, ki kell dobni. Virág: nála tönkremegy, a vágottat nem szereti. Kajafutár: x@arul fõznek. Alapból semmi sem kell neki, ami tõlem érkezik, így büntet passziv-agresszióval, nem tudjuk meg sosem, mit tettem. (Kulfoldon élek).

Minden otletnek örülök, köszi-köszi.



2023. máj. 4. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is hasonló, én egy csokit vettem neki meg talán egy cserepes rózsa lesz. Kar hogy annyi cuki ajándékot lehet kapni akar köszönő ajándék stb. És egyiket sem tudom megvenni neki mert ha megveszem vagy kidobja vagy egyszerűen jól van köszönöm de elrakja és sose veszi elő (jó esetben).
2023. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ha anya leszek egy csokor orgonának is örülni fogok, de nem leszek ilyen. Első vagyok.
2023. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat persze, erzelmileg kiegyensulyozott esetben ez igy lenne rendben- csak nalunk is az van, ami nalatok :(
2023. máj. 4. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, szerintem az édesség jó ötlet lehet, legalább azt megtudja enni. Van kedvence biztos az enyémek is van. A csoki meg am is elfogy arra am sincs mit nézni és legalább kapott is.
2023. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csoki lesz. Legfeljebb elajandekozza, ha nem kell neki, minden esetre az nem maszik ki a frigojabol, mint a kajak, amiket tok feleslegesen odakuldtem - de mar ennek vege :(
2023. máj. 4. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy üdvözlökártyát/telefonhívást annyák napi üdvözlettel.
2023. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kávé a cigi mellé?
2023. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Cigi és pénz
2023. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ment a zold pacsi mindenkinek. Koszi az otleteket, csoki, cigi lesz a megoldas. Meg egy sms.
2023. máj. 4. 22:49
 10/10 NTBS ***** válasza:
Akkor pénz.
2023. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!