Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Ha egy gyerek édesanyja...

Ha egy gyerek édesanyja meghalt, vagy az anya köztudottan bántalmazta, akkor is szerepelnie kell az anyák napi műsoron?

Figyelt kérdés
Hála istennek én egyik sem vagyok, csak felmerült bennem a kérdés. Nekünk még régen általánosban egy komplett anyák napi műsort kellett előadni, sokszor tanórákról is el voltunk kérve, hogy próbálni tudjunk. Szóval nem igazán lehetett olyat, hogy x gyerek nem vesz részt rajta, mert egész osztályos program volt. Viszont azt mégsem várhatják el, hogy egy a kérdésben szereplő gyerek előadjon egy ilyen műsort. Szóval az ilyen helyzettel mit kezdenek a tanárok? Az a gyerek külön üldögél valahol, amíg a többiek próbálnak?

2023. máj. 4. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Senkinek sem kötelező részt vennie az anyák napi ünnepségen.
2023. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
96%
Általánosban egy osztálytársam édesanyja elhunyt és a nagymamája nevelte fel, az anyák napi műsoron ő a nagymamájának mondta a verset.
2023. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam többször volt, hogy a munkarend miatt apám ült be a műsorra. hetedikben egyik o.társ anyja tragikusan elhunyt, onnantól egy éven át különleges elbánásbna részesítette a tanári kar. Nem emlékszem, akkor volt-e még ilyen műsor, de szerintem megoldható, hogy megkérdezik a diákot.

Igen, valakinek a nagyija (is) beült a műsorra.

2023. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm felesége is fiatalon meghalt, a gyerekek anyák napi ünnepségein onnan kezdve a 2 nagymama vett részt.
2023. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
az anyák napján amúgy sem csak az anyukákat szokták köszönteni, hanem a nagymamákat, dédmamákat is - már akinek még van, ugye.
2023. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamája csak van, jó esetben kettő is. De láttam már apukát is a műsoron, volt olyan gyerek, aki alig tartotta a kapcsolatot az anyjával, teljesen az apja nevelte.
2023. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik általános iskolai osztálytársam anyukája is elhunyt (öngyilkos lett úgy tudom). Az apukája jött mindig az anyák napi ünnepségre.
2023. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Megbeszélés kérdése.
2023. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali válasza:
Nem kell. Semmilyen ünnepségen sem kötelező megjelenni. Csak nyissa ki a száját, mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2023. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!