Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Miért kell az Anyák Napját...

Miért kell az Anyák Napját ünnepelni?

Figyelt kérdés
Annyira feleslegesnek tartom.Aki igazi anya az a nap többi napján is szeretetet érdemel és nem egy napot,ahol minden giccs meg puccparádé,az év többi napján meg úgyanúgy letojja a gyereke fejét.Annyira képmutatás az egész.

2023. máj. 7. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg a nőkkel szembeni elnyomás miatt alakult ki, ahogy a nőnap is.

Én se szerettem sose az anyák napját, pedig jó a kapcsolatom anyámmal.

2023. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Kell? Nem kell. Lehet. Neked egyáltalán nem kötelező az anyádat megunnepeli, ahogy a gyerekednek se téged, ha véletlenül anya vagy.
2023. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Kelleni nem kell.
2023. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem KELL. Ahogy nem kell sem karácsonyt, sem húsvétot, sem születésnapot, stb ünnepelni annak, aki nem akarja.
2023. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem KELL. De ez még egy lehetőség, hogy kimutassam felé a szeretetem. Akit meg szeretek miért ne akarnék meglepni, kedveskedni valamivel? Nyilván senki sem csak ezen az egy napon szereti az anyukáját. Ahogy nem csak valentin napon szereti az ember a párját vagy nem csak karácsonykor jut eszébe a családja.

Ha neked nem tetszik alakíts ki hasonló szokást. Nevezd ki július kettő gyerek-anya programnak és tartsd meg minden évben. A kutyát nem érdekli, hogy te mikor és hogyan mutatod ki a szereteted felé. De akkor téged az miért érdekel, hogy más hogyan teszi?

2023. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell, de jólesik !!!
2023. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Akit szeretek, annak szeretek örömet okozni és nem azért, mert kell, hanem azért, mert én akarom, mert szeretem nagyon és ez is egy jó alkalom erre!!
2023. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
kérdező, nyugi már. a proliknak nem kell.
2023. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Ugyanolyan baromság az anyák napja, mint a nőnap, vagy a névnap, vagy akár a születésnap.
2023. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
Ez pont olyan, mint a karácsony. Egész évben le se sz4rod, de anyák napján meg karácsonykor eljátszod, hogy mennyire szereted (karácsonykor még az idióta rokonok is belemásznak a képbe). Ünnepeljük, mert az usában száztíz évvel ezelőtt valaki kitalálta, mint a nőnapot és a valentin napot, és mi bevezettük, mert miért ne :(
2023. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!