Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyák napjára milyen sütit...

Anyák napjára milyen sütit lehetne sütni?

Figyelt kérdés
olyan kellene, amire tudok rajzolni pl. szívet(ehetőt). Nem tortára, hanem pl. muffinra vagy ilyesmire gondoltam. Kérlek segítsetek! L/12
2012. ápr. 21. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szív alakú linzerkarika?
2012. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
mézeskalácsot lehet szív alakúra szaggatni, plusz rajzolni rá, ha érdekel, linkelek receptet, illetve írok saját tapasztalatot. Aranyos tőled, hogy sütsz anyukádnak, én 16 évesen még mindig sütök:D
2012. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De a mézeskalács karácsonyi sütemény
2012. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Tisztában vagyok vele:D viszont a kérdező 12 éves és ezt csak össze kell gyúrni ki kell szaggatni, megsütni, tehát egyszerű. Másrészt én a bátyám(rocker) szülinapjára sütöttem vagy 20 db saját sablonú mézeskalácsot, amik gitározó méziket( a Shrek-ből)ábrázolnak, és képzeld még a nagy rocker haverjai is oda voltak érte:D egyébként meg csak segíteni akartam, a kedves kérdező majd eldönti, hogy tetszik-e neki az ötlet(:
2012. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszi az ötleteket! :) De sajnos anya nem szereti a mézeskalácsot :((
2012. ápr. 21. 18:35
 6/11 anonim ***** válasza:
De a linzerkarikát könnyebb megcsinálni, mint a mézeskalácsot. Azt ajánlom, szívalakú szaggatóval, azt mindenki szereti.
2012. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a linzerkarikával az a baj, hogy már a könyökünkön jön ki, mert minden alkalomra az van...
2012. ápr. 21. 18:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Piskótatekercs? Azt is könnyű csinálni.

Vagy ilyen rumos párizsi csúcsot?

2012. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Küldj privátban e-mailt, és elküldöm a párizsi csúcs receptjét. Neten nem pont ez van fenn.
2012. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, de maradok a muffinnál, és cukormázat öntök a tetejére
2012. ápr. 21. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!