Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyák napjára egy szál virágot...

Anyák napjára egy szál virágot szeretnék a saját készítésű ajándékom mellé adni anyukámnak. Ti milyen virágot szoktatok venni?

Figyelt kérdés

Egy szál virágot is szeretnék adni anyunak, de nem tudom, milyet szokás ilyenkor. Eddig mindig csak saját készítésű ajándékot kapott. Én egy szál gerberára gondoltam, az jó? Elvileg az sokáig bírja, nem hervad el hamar.

És ilyenkor egymagába kell kérni az egy szálat vagy zölddel szokás körbefogatni? Létszi segítsetek!!! 15/L


2012. ápr. 21. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyél gyöngyvirágot! Nagyon szép, én mindig azt adok, a levelével körbefogva. így néz ki: [link] Vagy orgonaágat, azt csak úgy magában.
2012. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szelestey Kinga válasza:

Törekedj arra, hogy ő szeresse!

Ha nem tudod mi a kedvence és ki sem nyomozható, gondolj arra, hogy ami neked tetszik az ő kedvére is lehet!

Édesanyáknak nagyon erős élénk színű virágot csak akkor illik venni, ha ezt a harsányságot szereti, legalkalmasabb ha halvány a gyermekiségedre, a szülésre, az ártatlan időszakra, a kismamás évekre emlékezteti, mint a fehér, a rózsaszín vagy a barack.

A növény mellé kérj zöldet, díszt, csodásak lehetnek a vékony szálakra fűzött gyöngyök, és a különböző alakú zöld kiegészítők, élő növényből.

A rózsa örökkön hódíthat, kedvenc lehet a liliom, kevésbé de érdekes a kála, a frézia, begónia, esetleg a tulipán is.

Egy csokorba több virágot is keverhetsz, egy fő szálat kérj, és a többi virág emelheti fényét, ne csak fajtában, színben is nézd össze pl.: rózsaszín, fehér és bordó 3 szálas csokor.

A csokor legyen páratlan számú virágból, kerüld esetleg az élénk sárga színt, vagy a vakító pirosat, vagy egészítsd ki más színnel is ezeket.

Ha cserepes virágot veszel, nirágzó növányt vigyél, mert egy dézsa zöld pálma - mégha 3 hónapja ezt is kérte - most kevéssé hangulatos, nem fog sikert aratni.

2012. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! :)
2012. ápr. 30. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!