Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit vegyek anyunak anyák napjára?

Mit vegyek anyunak anyák napjára?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam, de olyan sok mindenre nem jutottam. Ezért kérném Önök/Te segítséged.

"Fiatal" anyuka, szereti az ezotériás kütyüket, a kerti díszeket, a zenét és a vidám dolgokat. Szál rózsa mellé valami ötlet?:)

Csokit nem akarok venni, mert na az olyan nem erre való. De nagyon nem tudok költeni..(lenne miből mert elég sok pénzem van, de ha elkérem a pénzem kicsit feltűnő)

15/L



2012. ápr. 25. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Csinálj neki valamit :D
2012. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kézügyességem 0, max kis versikét tudnék összedobni de ahhoz is idő kell és jó lenne pénzeken, mert minden nap megy vasárnap meg későbben ét haza mint eredetileg :(
2012. ápr. 25. 17:09
 3/10 A kérdező kommentje:
*pénteken
2012. ápr. 25. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:
De kb mennyiért?
2012. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Süss valami sütit. Vagy csinálj vacsorát.

Rajzolj valamit. :S Igaz ez inkább ovisoknak való.

Vegyél neki valami nagyobb cserepes virágot, vagy ékszert.

2012. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ékszert nélküle nem tudok venni. Mert na olyat nem akarok ami neki nem tetszik. 3-ra érek haza, előbb itthon lesz.

olyan max 10-15 ezrem van amiről nem tud...A többi nála

2012. ápr. 25. 17:59
 7/10 anonim válasza:

Értem. :S

Hát akkor könyvet, ha szeret olvasni. Vagy egy szép noteszt(naplót) amibe tud majd jegyzetelni. Vagy marad a virág. De ezt már írtam. :)

2012. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi. esetleg egy verset összedobni valaki segít?:)

rímekre gondolok vagy csak első sor elindítása :D

2012. ápr. 25. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

- süss sütit/tortát

- Anyák napja reggelén ébreszd úgy, hogy ágyba viszed a reggelit neki (kávé/tea+ szív alakú gofri v. palacsinta v. szendvics)

- vágott virág

- cserepes virág (szép kaspóval)

- könyv

- fali fotó kettőtökről vagy rólad

- kávé

- exkluzív bonbon (esetleg ha van kedvenc)

- színházjegy (itt érdemes 2 vagy több jeggyel számolni, mert egyedül ne menjen. VAgy az egész család, vagy ti ketten, vagy anya meg apa)

- mozijegy

- masszázs (akár csoki)

- fitness bérlet

- szép felső/sál/ vagy amire most épp vágyik (ne 10ezrekben gondolkodj)

- fotóalbum rólad

- papírvirág (hajtogatni kell)


Most ennyi jutott eszembe, de ha végképp nincs ötleted, szerintem már egy szép kártyának is fog örülni, amin az áll:


"KUPON Anyák napja alkalmából sok szerettel!

Nyertél egy mosogatólányt 2 hétre.

A kupon beváltható Nálam"


Vagy valami hasonlót.


Nem az a lényeg, hogy effektív pénzt költsünk, hanem az, hogy érezze, az a nap különlegesebb a többinél, Bár minden nap meg kellene ünnepelni az édesanyákat, s megköszönni a JóIstennek, hogy van nekünk.

2012. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Az előttem szóló jól mondja.:) én tavaly pontosan így csináltam. reggel ágyba reggelit kapott egy szál frissen szedet virággal. és a tányérja alá három három takarítós, mosogatós , és rendrakós kupont raktam.

Mondjuk én kicsit felturbóztam a szöveget és azt írtam rá hogy a kupon más kedvezményekkel nem vonható össze meg ilyen baromságokat, és kinyomtattam, hogy még hivatalosabb legyen:) nagyon örült neki a rendrakósakat azóta is tartogatja, vészhelyzetre:)

2012. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!