Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Na szóval anyáknapjára úgy gondoltam, hogy verset írok. De semmilyen rímelös dolog nemjut az eszembe valaki tudsegíteni?? nagyon megköszönném. :)

2012. máj. 5. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

ma anyák napja van.

mosolyog a nap is.

Ha elmehetek a kocsmába,

mosolygok én is.

2012. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nagyon szép dolog ez tőled, hogy anyukádnak verset írsz! Örülni fog biztos neki! De...

Ne itt kérj segítséget, s ne más saját versét add át anyukádnak! S ne internetről szedd le! [Leszedheted, de ne add ki sajátodnak!]

ÜLJ LE, SZÁND EL MAGAD, HALLGASS A SZÍVEDRE S HIDD EL ÖSSZE FOG JÖNNI EGY GYÖNYÖRŰSÉGES VERS!

Nem tudom hanyadikos vagy, de már alsóba is tanultátok a rímfajtákat! Annak segítségével könnyen fog menni!

ANYUKÁDNAK TE VAGY A LEGFONTOSABB! NEKI AZ A LEGSZEBB AJÁNDÉK HA JÓ VAGY HOZZÁ, S SZÓT FOGADSZ NEKI! NEKI MÁR AZ IS SOKAT JELENT HA ANNYIT MONDASZ: " Boldog Anyáknapját" VAGY " Szeretlek Anyukám"!

2012. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!