Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » A nyakamon az Anyák napja!...

A nyakamon az Anyák napja! Nekem annyi?

Figyelt kérdés

Meg kéne oldanom pénz nélül, mert pénzem nincs (eltűnt :( )

Orgonát azt adok, de azon kívül? mit tudnék? Nincs ötletem és a nyakamon az Anyák napja!



2013. máj. 2. 19:40
 1/7 anonim válasza:
Hány éves vagy ? Mit szeret anyukád ?
2013. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Süss neki valami egyszerűt. :)

vagy rajzolj, hajtogass , vagy csinálj neki egy szép virágcsokrot. és írj pár kedves szót.

Hidd el egy anyukának annál nagyobb dolog nincs ha te saját kezűleg adsz valamit még ha valami apróság is az :)

2013. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12 éves vok és Anya szeret főzni, olvasni mást nem tudok... Ja de! szereti még a pihenést mert nagyon sokat dolgozik és keveset alszik. De anya vasárnap itthon lesz szóval nem tudok főzni :/ De jó ötlet! Csak itthon van...
2013. máj. 2. 19:52
 4/7 A kérdező kommentje:
De a többi NAGYON jó ötlet! Meg is csinálom mindet!
2013. máj. 2. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:

én muffint fogok anyukámnak sütni..

amikor még kicsi voltam és együtt laktam akkor pedigaznap segitőkészebb ovltam mint szoktam, és hisztimnetes házimunka kupont kapott (nah nem mintha érdekelte volna mikor hisztiztem a házimunka miatt)

2013. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha fáradt, akkor csinálj neki ilyen kuponfüzetet, amiket beválthat :) Pl. hogy "Én mosogatok, kitakarítom a fürdőszobát vagy konyhát" És mindegyik mellé tudsz rajzolni valamit :)
2013. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az előttem lévő hozzászolónak egy NAGYON JÓ ÖTLETE VOLT ez a kuponfüzet :)

még azt is megcsinálhatnád, ( Legelső voltam) :)

2013. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!