Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » A szomszédnénit felköszöntheti...

A szomszédnénit felköszöntheti a fiam anyák napján, mert sokat vigyáz rá, és neki nincs gyereke?

Figyelt kérdés
Amolyan második anyuka, sajnos elég cudar a munkabeosztásom. Elég sokat étellel kínálja,órákig elbeszélgetnek, már volt, hogy ott is aludt. Egyedül él, nincs senkije, de ott segít, ahol tud, nagyon jóravaló asszony. Sértésnek venné, vagy örülne neki?
2013. máj. 4. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos örülne neki.
2013. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem tudhatjuk, de szerintem a fiad csak mint második anyát köszöntse fel hogy milyen sokat vigyázott rá. És te is megköszönhetnéd neki.
2013. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az én anyám napja ez hanem minden anyák napja
2013. máj. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban anyák napja, de ugye "anya csak egy van". Szóval köszönteni épp lehet, de nah...
2013. máj. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti örülne neki! gyerekkoromban nekem is volt egy ilyen pótanyám, igaz aludni nem aludtam nála, de minden mást igen, és bizony én neki is vittem ilyenkor mindig egy szál virágot. Neki volt gyerek mégis mindig megkönnyezte.
2013. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindenképp köszöntsétek. Mi is felköszöntjük a szomszéd nénit is, mert tudjuk hogy senki sem fogja, és velünk mindig nagyon kedves, segítőkész! Ez természetes!
2013. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett???
2013. máj. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Átmentünk egy csokor orgonával és egy tábla csokival. Mentegetőzött, hogy ő nem vár el ilyesmit, persze mi sem az elvárás miatt vittük. Azért láttam, hogy nagyon jól esik neki. Ezekután ha valaki hasonló helyzetben lenne, én azt tanácsolom, ne féljen kimutatni a háláját, mert az emberek nem veszik rossz néven a törődést, hiszen ez sem a megajándékozásról szólt, hanem inkább arról, hogy "hálás vagyok neked, amiért törődsz velem, pedig csak a szomszéd gyerek vagyok, még csak nem is rokon"

Köszönöm mindenkinek a válaszadást!

2013. máj. 6. 09:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!