Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit adjak anyukámnak anyák...

Mit adjak anyukámnak anyák napára?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 09:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
76%

Hűűű bassszzzzuuuuuss.. mikor is lesz? Május első vasránapja.. aaaaaaah.. vagy... mikor is? Köszi, teljesen elfelejtettem..

Szerintem virágot vihetsz, vagy csinálj neki valamit sajátkezűleg.. vagy elmehettek közösen valahova is kirándulni.

2014. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%

Első: Anyák napja márc. 8-a. Biztos vagyok benne, akkor van a szülinapom... :)


Kérdező, te tudod, hogy minek örülne anyukád. Az enyém pl. egy ölelésnek és egy puszinak tud nagyon örülni, más ajándék neki nem kell. Persze nekem könnyű, én is ezt kérem szülinapomra... :D

2014. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó...te hülye vagy már ne is haragudj, vagy nagyon becsapott valaki

március 8-a az a nemzetközi nőnap, és Zoltán névnap.

Anyáknapja pedig május első vasárnapja, ami idén május 4-e lesz

2014. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Jah és nálunk annak örüla legjobban, hogy meglátogatjuk,hogy gondolunk rá, egy cserepesnövényt szoktunk adni.

Ami hagyomány, hogy orgonát lopunk neki;) /ez 8 éves koromban teremtettt hagyomány...2 évben nem kapott eddig, egyszer elvirágzott már, egyszer pedig idő nem volt rá

2014. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Húú a másodiknál vannak bajok...


Csinálhatsz neki bekeretezett közös képet pl. Vagy egy csokor virágot is vihetsz. De ezen még kár komolyan gondolkodni. Kivéve, ha mondjuk időpontos a dolog, pl egy közös wellnes hétvége.

2014. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Fizessél be neki egy földkörüli utazást, netán vegyél neki egy Ferrarit.
2014. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dettykeksz válasza:
100%
csoki!!!!!!!!
2014. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Assc Roger válasza:
Vegyél valami szép virágocskát, meg egy tábla csokit. Persze csak ha szereti a virágot és a csokit. Illetve az anyukák örülnek annak hogyha valami sajátkezűleg készített dolgot adsz neki.
2014. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én csak a virágot szeretem, és nekem is szoktak lopni orgonát. :)
2014. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Minden nap sok szeretetet adjál neki,ez a legfontosabb. Anyák napján is. Azt nem lehet semmi mással pótolni.
2014. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!