Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Ki mit vesz/csinál anyák napjára?

Ki mit vesz/csinál anyák napjára?

Figyelt kérdés
Nekem már nagyjából meg van csak kíváncsi vagyok hogy mások mit adnak :)

2014. ápr. 30. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem egy virágkaspóra festek valami mintát, szívecskéket stb.:)

Te mit adsz?:)

2014. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
én idén ezt fogom csinálni: veszek 1 szál virágot meg kettő bon bont (raffaello a kedvence) megkérek egy haveromat,hogy. ,,futárkodjon"kicsit nekem...ő fog bekopogni anyumhoz....elsőnek odaadja a virágot,majd úgy csinál mintha eljönne,,fél perc múlva megint be fog kopogni akkor odaadja az egyik bon bont..majd fél perc múlva megint kopog odaadja a 2. bon bont is...és végül utsónak én fogok kopogni és az ajtóba a kezembe egy papír amin rá lesz írva h boldog anyák napját :)))
2014. máj. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. biztos nagyon fog neki örülni :)) 2. jaj de aranyos!!

én veszek neki egy fadobozt amit lefestek és kidekorálok, ez lehet hogy nektek fura lesz de régebben anya látott egy nyuszis képet ami nagyon nagyon nagyon megtetszett neki el is mentette. aztán amikor a googlen meg akarta keresni sehol sem volt és a képek mappába is rengeteget kerestük. pár napja elkezdtem tüzesen keresni és megtaláltam nagy nehezen :DD kinyomtatom neki biztos nagyon fog neki örülni, meg persze veszek neki bonbont meg virágot is :)

2014. máj. 2. 20:55
 4/6 anonim válasza:
2es vagyok. a tied is nagyon jó xD majd írd meg,hogy mi volt a reakció :)
2014. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én egy minion-os rajzot készítettem neki. Szerintem az a legszemélyesebb, amit saját kezűleg csinálunk, úgyhogy szuperek vagytok. Kérdező, én is kíváncsi vagyok a reakcióra, ha le tudod írni! És a te anyukádéra is, 2.!:)
2014. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát az én anyukám nagyon örült meg is volt lepõdve. :)) 2es voltam :)
2014. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!