Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Ez jó ajándék lenne anyák...

Ez jó ajándék lenne anyák napjára?

Figyelt kérdés
Már reggel kapott egy nagy csokor virágot de szeretném még meglepni valamivel. Arra gondoltam hogy készítenék neki papírcetliket amire olyanokat írnék hogy mosogass el, takarítsd ki a szobád stb:) és ha ezek közül ide ad egyet azt kötelező lennék megcsinálni:) meg gondolkodtam hogy készítenék neki valami finom süteményt csak hát nem vagyok egy konyhatündér..tudnátok ajánlani valamit?:)
2013. máj. 5. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Amiket cetlire írnál, azok alap dolgok. Csinálj lekváros tekercset.
2013. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ilyet "sütnék" neki: [link]


Rettenetesen egyszerű, csak összekevered, berakod ár órára a hűtőbe és van egy fincsi, csinos tortád. Gyümölcs kocsonyát nem is muszáj készíteni a tetejére, elég ha ráteszel dísznek egy kis gyümölcsöt, vagy megszórod kakaóporral.


Szerintem mindegyik ajándék szuper! :)

2013. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább süti,a mosogatás,takarítás nem ajándék,hanem kötelesség.Csinálj kókuszgolyót,tiramisut,vagy hasonlót,amit nem kell sütni.
2013. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!