Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Szombaton adjam át az anyák...

Szombaton adjam át az anyák napi ajándékot vagy várjak vasárnapig? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

3 év után most látogatok először haza Magyarországra, anya nem is tud az egészről, csak apával osztottam meg ezt az egészet, mert szeretnék anyának így anyák napja előtt egy kis meglepetést okozni. Szombaton érek haza, arra gondoltam, hogy én akkor már vinnék magammal egy csokor virágot, de nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet. Vagy inkább vasárnap adjak neki ajándékot.

Minden válaszolónak megy a zöld kéz! További szép napot mindenkinek! :)


2014. máj. 1. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem vasarnap kellene odaadni a meglepetest anyukadnak mert ugye most jossz haza es gondolom beszelgetni fogtok sokat.Szoval a helyedben en vasarnap adnam att a ajandekot.


Igy mind ket napra jut meglepetes :-) .

2014. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szombatona hazalátogatás örömére adj neki valamilyen ajándékot, és vasárnap köszöntsd virággal.
2014. máj. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!