Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » A barátnőjének is adjak anyák...

A barátnőjének is adjak anyák napja alkalmából valamit?

Figyelt kérdés
Édesanyám leszbikus, és van jelenleg egy barátnője. Elutaztak a hosszú hétvégére, holnap jönnek haza. Idő közben megjött pár csekk, és édesanyámnak poénból egy csokor virág mellé szeretném becsomagolni a vízdíjat is. Ismerem, nagyot nevetne a poénon. Az a kérdésem, hogy ha a barátnőjének meg anyák napja alkalmából becsomagolom a gázszámlát, nagyon nagy troll dolog lenne, vagy meg lehet próbálni? Őt nem ismerem annyira, nem tudom hogy reagálna. 21/L.

2014. máj. 3. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Kifejezetten kedves gesztus lenne, mivel családtagként ismernéd el vele. Mivel anyád társa, így szegről-végről szülő, és a nőnemű szülődet szegről-végről anyának hívjuk, tehát nincs itt probléma.
2014. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

szerintem is értékelne a poént :D

majd írd meg, hogy mi volt a reakciójuk :)

2014. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hát, még mindig jobban ismered mint mi :D

De egyébként jó kérdés. Ha még nem igazán ismeritek egymást, és ez ilyen "jégtörő" dolog lenne, akkor pláne jó ötletnek tartom :)


20/L/L

2014. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is jó ötletnek tartom. :) 22/l/l
2014. máj. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:D ez jo :D good luck :)
2014. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Anyák napja CSAK az anyákról szól! Akik nem anyák, azokat nem szoktuk ünnepelni. Nőnapkor adhatsz mindkettőjüknek virágot.
2014. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

#6: na de várjál, nem érted a poént: a barátnőjének a _gázszámlát_ csomagolja be, amit ki kell fizetni!

Ez nagyon troll.. :)

2014. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mitől lenne anya az édesanyád barátnője? Neked semmiképpen nem anyád. Ha hosszú évek óta anyaként gondoskodik rólad, akkor talán (kissé erőltetve) igen, lehet róla szó de egyébként ?
2014. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem ismered annyira, szerintem ne csináld. Sokan nem értékelnék ezt a poént és lehet hogy ő pont olyan. Meg ilyet azzal trollkodunk, akit már sok-sok éve jól ismerünk, közel áll hozzánk, szerintem ne csináld.
2014. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!