Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel lephetnem meg a barátoma...

Mivel lephetnem meg a barátomat születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jarok iskolába, így gyakorlatra sem. Munkát nem sikerült találnom. Az idö pedig szorít, 28.án szüleetésnapja lesz es fogalmam sincs mivel lesz és fogalmam sincs mivel lepjem meg?:/

Ti mit csinalnatok ha nem lenne beveteletek? De nagyon szeretnetek meglepni es szeretnetek hogy oruljon?


Csak normalis valaszokat. Koszonom


2014. márc. 20. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A Rossmannban ezer forint körül lehet kapni masszázsolajat. Ha ez belefér a költségvetésbe, akkor egy erotikus masszázzsal lepném meg, ami természetesen szexszel zárul. Én ezzel ajándékoztam meg a páromat Valentin-napon, és imádta. Keress rá googleban, hogy "erotikus masszázs" és sok tippet is kaphatsz hozzá.
2014. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha jól tudsz rajzolni, csinálhatnál neki egy képet, vagy keress egy tök jót, és nyomtasd ki, az nem költséges. Veszel még egy keretet hozzá, párszáz forint, és kész is van :) Mondjuk lehetne a kedvenc mese/filmhőse rajta :) én is hasonlót készítek a barátomnak, csak én névnapra :)
2014. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én háziilag csináltam Lovezsetont. nagyon örült. nézz utána neten, mert nem tudom fejből a zsetonok nevét
2014. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!