Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Kérdésem ezekről, azokról?...

Kérdésem ezekről, azokról? Válasz?

Figyelt kérdés

Édesanyának illik felköszönteni az anyját és még annak az anyának is az anyját?

Ma vasárnapi zárva tartás... Virág bolt csak akkor lehet nyitva, ha 200 négyzetcentinél kisebb, vagy családtag álldogál a pult mögött...



2015. máj. 3. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak anyukádat köszöntsd.

Tegnap is tudtad, hogy ma anyák napja van, akkor még a tesco is nyitva volt...

2015. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De hát HATALMAS FORGALOM és sok rabló volt állítólag, verekedések is voltak én meg féltem és nem mentem
2015. máj. 3. 15:36
 3/12 Gyémántlány ***** válasza:
39%

Hát, szerintem az anyukádat illik felköszönteni, de a nagyinak, dédinek már nem "elvárás" hogy virágot, ilyesmiket vegyél. Persze egy-két szép szót nekik is mondhatsz, de ez bőven elég. Nálunk legalábbis így szokás.

Vasárnapi zárva tartás? Hát igen. De hiába idegeskedsz rajta, ettől sajnos még nem nyit ki a Tesco. Valahol csak találsz egy virágboltot, vagy valamit, nem? Ez van, így kell megoldani a dolgokat. Nem olyan országban élsz, ahol egy pillanatig is cél lenne az, hogy a népnek jobb legyen... Na nézd már, belelovalom itt magam! :S

2015. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Elég ha anyukádat felköszöntöd, bár nagymamát is szoktak.


Orgonát meg akárhol tudsz szedni (nem más kertjéből). Vagy ha látsz valakinek a kertjében, akkor odamész és kérsz.

2015. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
16%
Mi a franc koze van az anyaknapjanak a vasarnapi zarvatartasnak?????? Ennyi elmerogyant hogy lehet.
2015. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na aludd ki magad szépen! :)
2015. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó, de nem ilyen egyszerű azért az... én nem tudom... városiak... na, majd még mondják...
2015. máj. 3. 15:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi elég kis településen lakunk, mégis volt nyitva délelőtt virágbolt ma is, tegnap meg pláne. Úgyhogy ne hisztizz, csak mert neked nem volt annyi eszed, hogy ne halaszd késő délutánig a virágvásárlást, vagy ennyire lusta voltál.


Családi szokásoktól függ: az anyukánkat illik felköszönteni, de van, ahol a nagymamát, dédit is szokás.

Nálatok eddig hogy volt? Vagy idén köszöntesz először anyák napját?

2015. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

Az OBI nálunk nem hogy nyitva van/volt, még akciót is tartottak.


Egyébként meg nem kötelező vágott/cserepes virágot adni, lehet origami virágot, gyöngyözött virágot, ünnepi ebédet vagy vacsorát, vagy süteményt... Nálunk pl. az anyák napi ebéd a szokás.

Légy kreatív!


(Nagyikról nem tudok nyilatkozni, bocs.)

2015. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
38%
Vehettél volna egy doboz bonbont is, úgy kb. akármikor. Vagy azt is csak a városban árulják? Amúgy tipikus "falusi" felfogás az, hogy a városokban mindenki non stop verekszik és lop...
2015. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!