Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Tudnátok anyákra jellemző...

Tudnátok anyákra jellemző tulajdonságokat mondani? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mivel mindjárt itt az anyák napja úgy döntöttem meglepem az anyukámat egy kézzel készített ajándékkal. A lényege hogy kidekorálok egy befőttes üveget és a belsejébe 365 cetlit teszek amikre ráírom miért szeretem. (Azért 365 hogy az év minden napjára jusson egy). Viszont 365 dolog rengeteg és kéne egy kis segítség tulajdonságokból.Tudom hogy csak én tudhatom miért szeretem az anyukámat így kérlek ne legyetek bunkók mert én csak pár tulajdonságot szeretnék. Előre is köszi és azt is hogy végig olvastad/ :) 13/L

2016. ápr. 28. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Írják főként személyes dolgokat. Például hogy megnyugtat, ha izgulsz, kiskorodban feldíszítette a sütiket, ilyesmit.


Egyébként leginkább a feltétel nélküli szeretet a jellemző. Nem azért szeretik a gyermeküket, mert az viszontszereti őket, vagy megtesz nekik ezt-azt. Hanem csak azért, mert van.

2016. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez aranyos.

Mert palacsintát csak te tudsz olyan finomat sütni

Mert ha rossz kedvem van te mindig fel tudsz vidítani

Mert ha èpp veszekszel velem, tudom hogy akkor is szeretsz

2016. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!