Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Csak az Anyák napját vagy az...

Csak az Anyák napját vagy az Apák napját is ünneplitek?

Figyelt kérdés
Apukák, titeket fel szoktak köszönteni? Most, ugye lesz Anyák napja, aztán június 3. vasárnapján meg Apák napja. Nálatok tartva van az is? Ha nincs tartva, ti nem bánjátok? Gyerekként, ti felköszöntöttétek aputokat is?

2018. máj. 5. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Mindkettot tartjuk. Külföldön élünk, itt mindkettő ugyanolyan jelentőségű
2018. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Mindkettőt.
2018. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Gyerekként ti felköszöntöttétek aputokat is?" Hát, mivel a 70- es és 80- as években voltam gyerek, nem. Akkoriban még nem igazán volt nálunk hagyománya ennek. Ma már talán kezd jobban elterjedni, bár még ebben sem vagyok biztos.
2018. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:-)
2018. máj. 6. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Mi is külföldön élünk.

Itt az Anyák Napja május utolsó vasárnapján, az Apák Napja június harmadik vasárnapján van.

Mindkettőt ünnepeljük.

(Ha május utolsó vasárnapja egybeesik Pünkösddel, ami néha előfordul, akkor június első vasárnapján tartják az anyákét.)

2018. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktuk, bár szerintem ez ember/hagyományfüggő. Mi sosem köszöntöttük fel az apukákat ilyenkor.
2018. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!