Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 8osztályos gyermekem ballag. ...

8osztályos gyermekem ballag. Dilemmaban vagyok... Mennyit kellene neki adni ajándékba? Majd vmit az összegyűjtött pénzből szeretne venni.

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudod eldönteni, hogy a saját gyerekednek mit/mennyit adj, és szerinted nekünk kellene tudni? Te - elvileg - ismered őt, ellenben nekünk az égvilágon semmi információt nem adtál róla.

Ez a kérdés komoly, vagy valami vicc?

2020. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
86%
50 ezer
2020. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1es! Te idióta!Attól sztem hogy a ballagasara nem tudom ,,eldönteni " (ahogy fogalmaztal) nem hiszem hogy azt jelentené hogy nem ismeri az ember a saját gyerekét, de nyilvan nem minden nap ballag...

Köszönöm az értelmes hozzászólásod!

2020. jún. 12. 16:16
 4/5 anonim válasza:
100%
Apukámtól 50.000 anyutól 100.000 kaptam ( elváltak) . Telefont vettem. Jó pár éve volt sztm kevesebb is elég lett volna☺️
2020. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én semmit se kaptam
2020. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!