Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járhat az ha kihagynám a ballagási fotózást?

Figyelt kérdés
Rendkívül erős szorongásom van, és olyan osztálytársakkal osztottak be akik 4 éven keresztül szivattak.. semmi kedvem ehhez, de ha muszáj valahogy ki kell bírnom, csak megkérdezném hogy milyen következményei lehetnének ha kihagynám?

2021. febr. 16. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennél rajta a tablón.
2021. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ezt mondták is csak azt is hogy muszáj mindenkinek rajta szerepelnie, anélkül nem lehet meg, és kiszúrni sem akarok a fotóssal vagy bárkivel.
2021. febr. 16. 19:00
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Menj el külön egy fotóshoz és vidd be a képet. Esetleg ugyanahoz.
2021. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont beteg voltam a fotózás napján, ezért egy másik nap elmentem simán egy fotóshoz. Nem volt gond, felrakták azt a képet a tablóra (jobb volt így, mert tényleg szép lett a kép, mert az a külön fotós normálisan odafigyelt rám)
2021. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg avval van a fő problémád, hogy pont azokkal az osztálytársaiddal osztottak be, akkor tényleg elég könnyen megoldható a probléma, ahogy már előttem is említették.


Nálunk úgy volt, hogy ugye az osztály összes tagja egy napon volt fotózva, de mindegyikünknek volt külön időpontja. Viszont mivel az iskolában az összes osztálynak ugyanaz a fotós csinálta a tablóképet, csak minden osztálynak különböző napon, ezért volt olyan, hogy aki pont a saját fotózásunkra nem tudott bejönni, az bement egy másik nap, amikor a fotós más osztályt fotózott. Szóval ilyen esetben elég könnyű megoldani, hogy bemehess külön fotózkodni az osztálytársaid nélkül.


De amúgy szerintem ha egyáltalán nem lenne fotód a tablóra, az se para. Mármint, nem hiszem, hogy kötelezhetnek. Mármint, most befognak téged ráncigálni, ha nem akarsz bemenni?!

2021. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Külön menj el a fotóshoz.
2021. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Egyesével fog fotózni külön helységben, max a várakozás alatt lehet kellemetlen a társaságuk, de ilyen helyen hogy piszkálnának? Próbálj minél később, de még időben érkezni, hogy minimalizáld a közös időt.
2021. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. febr. 17. 16:26
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagy nem. mi általánosban mind egy szobába voltunk bezsúfolva, a fotózás az egyik sarokban volt
2021. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9

A covid miatt mondja valószínűleg h külön lesznek.

Nálunk is egy osztályteremben volt bent mindenki

2021. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!