Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » A párom szüleit meg kell hívnom?

A párom szüleit meg kell hívnom?

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve vagyunk együtt a párommal. Nekem van a házasságból egy nagy lányom, aki most ballag 8.-ból. Párommal együtt élünk. Szülei 300 km-el laknak tőlünk. Nagyon kedvelem őket és ők is engem. Évente 2-3 alkalommal megyek le hozzájuk, párom nyilván többet. Az ajtóm mindog nyitva áll előttük. A lányom is találkozott már velük nyilván, de semleges a kapcsolatuk. Vannak és kész 😁 viszont most ballagáskor lesz egy családi összejövetel. Nem tudom mennyire "illő" őket meghívni. Mivel igazából semmilyen kapcsolatuk nincs a lányomhoz, azonkívül hogy elvannak, viszont nekem kedvesek...ezért nem tudom mi a helyes.

Tapasztalat?


2021. máj. 5. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Azokat hívd meg, akiket a lányod szeretne ott látni. A ballagás róla szól.
2021. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van. Csak nem tudom, mi a szokás :)
2021. máj. 5. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Minden család más. Az a szokás, ami nálatok elfogadott. Beszéljetek erről, alakítsátok ki a saját szokásotokat ❤
2021. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg a lányodat.
2021. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem hiszem, hogy van kedvük 600 km-t utazni azért, hogy idegenekkel jópofizzanak, járvány idején meg kifejezett durva ostobaság. Tegnapi hír: nagymama születésnapja 10 fővel, hogy ne legyen egyedül szegény nagyi, eredmény: 2 halott, a nagyi és a fia, és egy csomó beteg.
2021. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez akkora nagy esemény, hogy az általános iskolát sikerült elvégezni ??
2021. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
A lányod döntsön, mármint úgy általában. Most inkább ne hívjatok senkit.
2021. máj. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!