Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Párom szüleit két ünnep...

Párom szüleit két ünnep között illene áthívni magunkhoz?

Figyelt kérdés

Első olyan karácsony,amikor már együtt élünk párommal. 24-én kettesben leszünk,25-én a szüleinél,ahol ott lesz a távolabb élő testvére is,26-án én rokonaimnál.

Párom testvére 26-án utazik is vissza.

Párom szüleit illene áthivni magunkhoz két ünnep között?

Eddig egyszer voltak nálunk fél év alatt.

Én nem mondtam eddig se hogy jöjjenek vagy se,ez párom dolga lenne,nem? Én annyit mondtam páromnak,hogy részemről akár minden héten jöhetnek,szóljon nekem előtte nap,hogy úgy tervezhessek,ne üres hűtőre jöjjenek,tudjak késziteni ezt azt.Mégem hivja őket,mi megyünk kb 2hetente.


Én nem vagyok jóban a szüleimmel,mégis voltak nálunk párszor,párom szüleivel jóban vagyunk,mégsem voltak.Őket is nekem kellene hivnom?

25/N


2012. dec. 21. 14:18
 1/2 wartburg353s válasza:
Ha úgyis mentek hozzájuk az ünnepek alatt, akkor az se baj, ha nem hívod el őket. De azt mondom, ha akarod, hogy jöjjenek, ezt vedd a saját kezedbe és ne bízd a párodra, együtt vagytok, nyugodtan beszélhetsz az ő nevében is. Sok férfi az ilyen dolgokat inkább a nőre hagyja, még ha a saját családjáról van is szó, nem tudom, mért, talán nem érdekli őket annyira, hogy ki megy látogatóba kihez és mikor. Nálunk is én veszem az ajándékokat a férjem családjának is, őt nem nagyon érdekli, ki mit kap és mikor adjuk oda.
2012. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar ha nem jönnek.

Csak nem bunkóság hogy mindig mi megyünk?

Ők meg hivás nélkül nem jönnek ugysem.

2012. dec. 21. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!